1 Pkk Sitesi HACKED !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K-a-L-e

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
527
0
Şahinbey/Gaziantep
Aldıgın mirror sitesi alınması yasak bılıyosun bellı zone sıtelerı var almanız gerek zone-hden almayı unutma dıyorum ben az once denedım ama site yayına girdigi icin basarılı olmadı ..

Zaten xSS Vardı Admin Cookielerini Yürüttüm Ben. Yani Sitede Editörler Online. Geri Kaldırdılar.Bu Siteyide Ben Açtım Herkez Alıyor Sitemden z0ne. İşte Buda Belli Bir Site OLsun Üstad.! He Bu arada Sahtekarlık Yaptığımı Düşünüyorsan Yanılıyıorsun. Ustad !
Teşekkürler

K-a-L-e

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
527
0
Şahinbey/Gaziantep
Site Değişime Uğradı Birazdan phpMyAdminden Sql Dosyamı Yükleyeceğim... Ozaman Görürsünüz Zoneyi Birdaha Sorun Olmayacaktır..

bLacK-b0x

Yeni üye
10 May 2010
13
0
Mirr0r.Org Scripti Demo izlenimi

Böyle bir kayıt yok!

Coypright By Mavi_Karanl?k

Falan fistan ...

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
link başka siteye yönlendiriyor.
site url sini kopyalayıp url çubuğuna yapıştırınca zone çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.