100 TL Değerinde Ücretsiz Adwords Kuponu Kaçırmayın

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
Merhabalar arkadaşlar bugün sizlerle Adwords’un son ücretsiz kuponlarını sunmak istedim ve bu makalemi yazmaya karar verdim .
Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar daha önce 3-4 defa form doldurup ücretsiz kupon talebinde bulunmuş olmama rağmen kupon kodu gelmedi ;aşağıdaki kampanyadan başvuru yapınca kupon kodu 1 saate kalmadan geldi,başvuran kişilerin hemen hemen hepsine çıkacağına eminim.
Bildiğimiz gibi artık 1 Ekimden itibaren ,Adwords kuponları eskisi gibi bol bol dağıtılmayacak ve Adwords hesabına bir miktar ücret yatırmayanlara Adwords kuponu verilmeyecek bu yüzden bir an önce sizde kuponlarınızı alın

indir.jpg

Kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor ve nasıl alacağını anlatamaya başlıyorum.
Öncelikle >buraya tıklayınız.
Sağ kısımdaki formu uygun ve doğru bir şekilde doldurunuz.
Son olarak bana kupon gönder butonuna tıklayınız.
Kuponunuz bilgilerinizi doğru ve düzgün yazdığınız takdirde mail adresinize en kısa zamanda Google Amca tarafından gönderilecektir.
Eğer bir çok ücretsiz kupona sahip olmak isterseniz formdaki Telefon Numarası kısmına farklı bir cep telefonu numarası giriniz ailenizden birisinin veya arkadaşlarınızın olabilir .Ek olarak e-posta adresinizi de farklı giriniz belki vermez Google Amcanın işi belli olmaz çok kupon almak istiyorsak işi garantiye almak lazım .Ben de şimdi başvuracağım ikinci bir kupon için .
Not: Kuponların son kullanma tarihi 30 Eylüldür unutmayınız .

Daha Fazlası İçin Kaynak: http://hayalcin.com/100-tl-degerinde-ucretsiz-adwords-kuponu-kacirmayin.html#ixzz279BH67VL

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.