1000tl ye iyi bir laptop varmı ?

evdeoturuyom

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
385
0
root
evet arkadaşlar bütçem 1000 tl bu paraya gta4 oynayabileceğim bir laptop alabilirmiyim yoksa biraz daha mı çalışmalıyım ? Teknosa Media Markt vs farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum

CyberShooter

Katılımcı Üye
21 May 2014
419
0
kardeşim daha fazla biriktir şöyle 1600 1800 tl gibi ve indirimleri sürekli takip et mesela ben laprop için 1800 tl para biriktirdim ama bi türlü laptop seçemedim bi gün gazete de vatan bilgisayarın reklamını gördüm baktım 2235 tl lik sony 1500 tl ye düşmüş özellikler tam bnm istediğim le aynı i5 3230m 2.6 up to 3.2 ghz 6 ram 2 amd ekran kartı 750 hdd 15.6 ekran win 8 falan yani kampanyalara çok dikkat et ve SAKIN istanbul bilişimden laptop alma sebebini merak ediyosan burada zaten fazla konuştum özele gel anlatıyım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.