:)

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Post kasip durma yorum yerine konu aciyor,yeri olmayan yere mesaj atiyorsun yerine atsan uyeler yararlanabilir ama bu konu tamamen bos //ihbar .

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Post kasip durma yorum yerine konu aciyor,yeri olmayan yere mesaj atiyorsun yerine atsan uyeler yararlanabilir ama bu konu tamamen bos //ihbar .

Amacım post kasmak degil formda 1-2 mesaj atıyoruz senin gibileri post kasıp duruyorsun dion napalım cevap yazmayalımmı ?

Adam egleniyor geçende biri nasayı hackledim diye gövde gösterisine konu açmıştı bizi kandırdı yani hacklememişti bi hocamda bu tür konuların off topice açılması lazım demişti ona göre söylüyorum bnde ?

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Amacım post kasmak degil formda 1-2 mesaj atıyoruz senin gibileri post kasıp duruyorsun dion napalım cevap yazmayalımmı ?

Adam egleniyor geçende biri nasayı hackledim diye gövde gösterisine konu açmıştı bizi kandırdı yani hacklememişti bi hocamda bu tür konuların off topice açılması lazım demişti ona göre söylüyorum bnde ?

Hocam sen niye uzerine aliniyorsun konyu acana yazdim ben.

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
tamam tartisma olmasin bir anlik yanlis anlama diyelim.Konu sahibi de dalginlikla yapmis olabilir yahut foruma adapte olamamistir alisacaktir.Konuya yorum yapmayin silinir yakinda.

Hocam o deilde anlamadığım formda 1-2 mesaj atıyorsun adamlar direk post kasıorsun diyor ya ne yapalım form sonuçta elbet fikirlerimizi düşüncelerimizi yazcaz doğru veya yanlış.

ygtxx4848

Yeni üye
18 Eki 2014
12
0
Muğla
Onu bırakta kardesim Eplorer hatası olan:Böyle bir arabirim desteklenmyior hatasını ne demek masaüstündeki her simge bu hata veriyo yardımcı ounn :))) İlla bosu bosuna formatmı atam :)

B1LL124RD

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
991
0
Burdan
Hocam ss atma şansınız varmı fotografını yollasan sana daha iyi yardımcı olabiliriz :)
başlata gel arama yerine "cmd" yaz sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır" de ve komut penceresine

**"sfc /scanfile=c:\windows\explorer.exe" yaz ve enterla ve 10sn bekle "windows kaynak koruması bütünlük ihlali ile karşılaşmadı diyorsa.. sorun yoktur ama bi sorun bulduysa. yeniden başlatmanı isteyecektir.. yeniden başlat...**

*Eğerki başlat'a erişemiyorsan.. bilgisayarı yeniden başlat F8 e devamlı bas.. karşına gelen seçeneklerden komut istemiyle başlat'ı seç ve yukarıdaki "sfc /scanfile=c:\windows\explorer.exe" komutunu yaz ve enterla.
Alındır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.