10Parmak Klavye Olmayanlar En Fazla Dakikada Kaç Kelime Yazarlar?

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
arkadaşlar konunun başlığında sorumu belirttim, 10Parmak Klavye Olmayanlar En Fazla Dakikada Kaç Kelime Yazarlar? Ben bunu merak ediyorum 10 parmak değilim

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
yani zorlasam reflekslerimi geliştirsem vb. geliştirsem 10 parmak olmadan en fazla ne kadar kelime yazarım dakikada? 10 parmaklılar daha hızlı yazıyor ya ben 10 parmak değilim ne kadar yazarım diyorum umarım açıklayabilmişimdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.