11 Yıl Sonra Yeniden

mehmethshen

Yeni üye
7 Eki 2007
1
0
2007 yılında katılmış olduğum bu aileye 2008 yılında ara vermiştim ve gidiş o gidiş olmuştu. Şimdi yeniden sizlerle birlikte olabilmek için buralara geldim. :): ee bir Hoşgeldininizi alırım. İlerleyen zamanlarda paylaşım ve destekleri elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. Hayırlı ve hackli günler dilerim herkese :sırıtan

mehmethshen

Yeni üye
7 Eki 2007
1
0
Tekrar hoş geldin dostum :D

Tekrardan hoş geldin kardeşim. Umarım güzel işler çıkarırsın :)

Tekrardan aramıza hoşgeldin kardeşim

Hoşgeldin dostum umarım iyi vakit geçirirsin

Tekrardan Aramıza Hoşgeldin

tekrardan aramıza hoş geldin kardeşim.

Çok teşekkürler hoşbuldum. Şimdilik sistemleri ve güncel konuları inceliyorum bakalım. Eksiklik duyulan yerlerde takviye yapacağım inşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.