15 Yasındaki Hacker (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atletich1boa

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
672
0
Bir haber gördüm ve paylaşmak istedim. :)

Türk çocuğunun büyük başarısı!

"Bir süre sonra Google’den mektup geldi. Oğlum kendisini sitelerine yönetici yapmak istediklerini söyledi. Ben de ’Oğlum sen küçüksün bildiklerini söyleme seni kandırırlar’ dedim. 4 yıllık üniversite bitirmiş Amerika’da stajyerlik yapmış bilgisayar mühendisleri bile oğlumun bildiğini bilmiyormuş." :D

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Artık yaşa değil başa bakarlar:) (!)

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Dalga geçiyorum tabii ki :D yay ayraç içinde ünlemi gördüm saldırdım öyle :D

K1L1T

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
296
0
./root
Yanlız Komik Yanı Mxmirror türk zone sitesidir Dünya Çapında denmesi çok komik olmuş :D

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Şimdi beyler yalan haber mi gerçek haber mi birisi şu konuyu açıklığa kavuştursun ^^

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,222
1,228
Amsterdam
arkadaşlar haber yalan değil gazetecinin ib*neliği :D
googleye yöneticilik diye birşey yok orda aşağıda da yazıyor sadece googleyle iletişime geçtik gazeteci karıştırmış herşeyi mxmirrordan bahsetmedim sadece sorduğunda türkiye de biryere katıldınmı dedi mxmirror dedim diğeri google dünya çapında bir yarışma :) dikkatli okursanız bazı yerlerde google dünya çapında diyor bazı yerlerde mxmirror dünya çapında diyor :)

Son düzenleme:

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
arkadaşlar haber yalan değil gazetecinin ib*neliği :D
googleye yöneticilik diye birşey yok orda aşağıda da yazıyor sadece googleyle iletişime geçtik gazeteci karıştırmış herşeyi mxmirrordan bahsetmedim sadece sorduğunda türkiye de biryere katıldınmı dedi mxmirror dedim diğeri google dünya çapında bir yarışma :) dikkatli okursanız bazı yerlerde google dünya çapında diyor bazı yerlerde mxmirror dünya çapında diyor :)

biraz attırasyonlu olmuş diyosun başkan demi :)

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
Bu haber yalanlandı .ÜStüne dünya 9. su oldugum dediği yarışmayı yapan siteye girerseniz oradada böyle bir katılımcı olmadığını ve haberiin yalanlandığını göreceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.