192.168.1.1 modem arayüzüne giremiyorum(Port açmak için)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Ocak 2012
134
0
Selamın aleyküm Abilerim dostlarım yardımınıza ihtiyacım var ben rat yapacaktım port açmak için modem arayüzüne girmeye çalıştım kullanıcı ismi ve şifre yazıyorum hiç bir şey olmadan sadece sayfa yenileniyormuş gibi tekrar kullanıcı ismi ve şifre soruyor:S
şifrem sıfırlanmış olabilir diye düşündüm ve
admin admin
admin ttnet
ttnet ttnet
ttnet admin gibi fonksiyonları denedim fakat sonuç yine aynı :( Daha önceden giriyordum yani 15 gün önce falan giremedim zaten lazım olmamıştı bende bir şey olmaz demiştim ufak bir araştırma yapmıştım çözememiştim şimdi tekrar karşılaştım.Çözmem lazım arkadaşlar port açacağım başka yolla port açmak var mı? idareten yani başka yolla açmak olsada benim asıl sorunum buraya girmek için ne yapacağım. :confused:

simisi

Üye
17 Eki 2011
166
0
Ankara
kardeş iletişim sistemin win 7 ise ağ bağlantılarımdan modemin ismi var tıkla oraya eğer orda modemin ismi yoksa kurulumu yeniden yap ve arayüze girmeye çalış bendede olmustu aynısı çünkü =)

PhaoN

Üye
27 Eyl 2011
53
0
modem resetle (modemin üstündeki küçük düğmeden 10 sn falan basılı tut resetlenmiş olur)
sonra 192.168.1.1 girip id:admin pass:ttnet yap bu kadar.

30 Ocak 2012
134
0
Modemle alakalı değil.Modem arayüzü demek ; modemin yapılandırma ayarlarının olduğu sayfa...

İkisini de boş bırakarak giriş yapmayı dene.
Yani ttnet müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?
İkisini de boş bırakınca da sonuç aynı.

kardeş iletişim sistemin win 7 ise ağ bağlantılarımdan modemin ismi var tıkla oraya eğer orda modemin ismi yoksa kurulumu yeniden yap ve arayüze girmeye çalış bendede olmustu aynısı çünkü =)
İsmi var ,bende yeniden kurulum düşünüyorum fakat ne değiştiki girememeye başladım :S

modem resetle (modemin üstündeki küçük düğmeden 10 sn falan basılı tut resetlenmiş olur)
sonra 192.168.1.1 girip id:admin pass:ttnet yap bu kadar.
Bu zaten neredeyse ilk yaptığım şeydi yani internetteki araştırmalarım sonuçsuz kalınca bende resetledim ışıkları falanda yanıp söndü resetleyince Wİ-Fi şifreside değişmiş olmaz mı?Benim bilgisayar yine otomatikmen bağlandı resetden sonra modem açılır açılmaz :S

Grav1ty53

Yeni üye
23 Ağu 2011
14
0
Bak kardeşim bende bu sorunu yaşıyordum kullanma kılavuzundan baktım şifreye. Kılavuzdaki şifreyi söyliyim sana ;

Admin

Admin

Büyük/Küçük harf farkediyor belki o yüzden girememişsindir dene istersen.

30 Ocak 2012
134
0
Hiç biri olmadı reset de atamıyordum dün reset atıldı hatta dün o yüzden pek giremedim sorunlar oluşmuştu ama girebildim modem arayüzüne sorun çözüldü ihbar ediyorum :)
Hepinize yinede teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.