2.5 TL ye Domain ve Ücretsiz Hosting | KAÇIRMA

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
[COLOR="Green

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir paylaşım yapmıyordum. Geri dönüşüm için efsane bir paylaşım geliyor. Sadece 2.5 tl ile 1 yıllık domain kampanyasını kaçırmayın. Yanında da taze taze ücretsiz hosting :)

[IMG]http://i.resimyukle.xyz/IBW2.png[/IMG]

HEMEN [URL="https://tik.lat/0xrRs"] BURADAN[/URL] DOMAİN SEÇİMİ YAPARAK KAYIT İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA DOMAİNİNİZE KAVUŞABİLİRSİNİZ.

Hostu da hostinger.com dan alabilirsiniz.

Yakında video eklenecektir.

[COLOR="Red​

Son düzenleme:

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
2
354
27
anka

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir paylaşım yapmıyordum. Geri dönüşüm için efsane bir paylaşım geliyor. Sadece 2.5 tl ile 1 yıllık domain kampanyasını kaçırmayın. Yanında da taze taze ücretsiz hosting :)

IBW2.png

HEMEN BURADAN DOMAİN SEÇİMİ YAPARAK KAYIT İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA DOMAİNİNİZE KAVUŞABİLİRSİNİZ.

Hostu da hostinger.com dan alabilirsiniz.

Yakında video eklenecektir.

İyi forumlar.

Hocam 2.5 TL fosss çıkmasın :D güvenemiyorum yani :trl

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Hocam 2.5 TL fosss çıkmasın :D güvenemiyorum yani :trl

sıkıntı yok kardeşim GoDaddy sağlamdır. + Ben aldm şuan kullanıyorum

GoDaddy diyorsan alırım agaaa :)

sonra ki yıl çok güzel kitliyorlar o 2.5 tl yi :D

sen izin vermedikten sonra kitleyemezler :D

Paket iptali söz konusudur. Ayrıca kart bilgilerinizi girmedikten sonra kimse sizden para alamaz, sadece domain süreniz dolar

dragatla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
661
0
hostinger dan host alsan ne işine yaricak ücretsiz hostu cpu aşıldı uyarsı verip duruyor

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
kardeşim satın almaya geliyorum domain sorgulatıp 40 tl küsür oluyor 2 yıllık bi detaylıca anlatırmısın ?

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
hostinger dan host alsan ne işine yaricak ücretsiz hostu cpu aşıldı uyarsı verip duruyor

Sen o zaman ücretli alırsın.

kardeşim satın almaya geliyorum domain sorgulatıp 40 tl küsür oluyor 2 yıllık bi detaylıca anlatırmısın ?

1 yıllığa indir dostum.

Aynn 1 Yıllık 2.20 Tl Bende Gördüm Ama Bi İş Var Gibime Geldi Umarım Yoktur :)

kendımı bildim bileli burda aynı fıyat bu domain bişeyler var gibi geldi

bi iş felan yok merak etme sipariş ettim ve yarım saate teslimat gerçekleşti hosta bağlayıp kullanıyorum şuan.

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Arkadaşlar site 1 yıllık istiyorum domaini diyorsun aylık 2.20 lira oluyor yani 1 yillik 24 lira falan oluyor fakat botnet kurcaksaniz burdan host ve domain alıyorsunuz. yillik 40 lira falan ediyor.

PGA1.png

Boş yorum yapma kardeşim ya bilip bilmeden konuşuyosunuz insan paylaşım yapmak istemiyor sizin gibiler yüzünden.

AlucaarD

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
422
0
soy adımda ş ve ı harfi var sadecel latin karakter diyor ödemeyi işlemiyor ne yapıcam ?

emin2470

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
426
0
Bende burdan aldım 3 ay önce ama şimdi alamıyorum 1 yıllığı seçerken 40 TL istiyor. Tek seferlikmi acaba ?

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
yanlış anlaşılma olmasın ama zaten 1-2 aydır bu konuyu açan vardı ve godaddye güven olmaz artık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.