2 Istegim Var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sdfgai

Yeni üye
2 Şub 2009
19
0
1- Web Hack nasıl yapabilirim?

2- 2 Alternatif var..
1.si Bana İstediğim herşeyin şifresini deneme-yanılma yöntemi ile bulabilecek program arıyorum

2.si elimde ark larımın kullanabileceği şifrelerin not defteri hali var. Naısl deneme-yanılma prog. çevirebilirim..

NOT. 1. alternatif yoksa 2. yi söyleyin plzz

şimdiden tşk

_rst_

Üye
17 Ağu 2007
51
0
Aynını Bende Arıyorum Arkadaşım Eğer BuLursan İşine Yarayacak Birşey Banada Baber Verirsen Sevinirim Kolay GeLsin.

sdfgai

Yeni üye
2 Şub 2009
19
0
Wow , ne kadar hızlısınız .. tşkkür

ayrıca _rst_ arada buraya ugrarsan buldugumda burada yayinlarim

_rst_

Üye
17 Ağu 2007
51
0
Sdfgai Senin 2. İstediğini YapabiLecek Bir Program Yada Bir Siteyi İnan Ben Uzun Zamandır Arıyorum ve Şu Dakika Bana Sorsan Hiç Bir GeLişme Kaydettinmi Diye HAYIR oLduğum Yerde PinekLeyip Durdum Son Çare oLarak Programcı Bir Arkadaşım Var Dayanamayıp Konuyu Ona Açtım ve Oda iLgiLendi SağoLsun Ama İşLeri Yoğun oLduğundan DoLayı Programı Yapacağı Günü BeLirtmedi Sanırım Uzun Sürecek Ama ÖyLe Yada BöyLe Birgün İstediğimi aLacağım o Güne Kadar Sende Bir GeLişme oLursa Lütfen Beni Haberdar Et. KoLay GeLsin BoL Şans :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.