2 kişilik oyun arıyorum tek pc de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Eki 2009
63
0
selam arkadaslar bizim evde 2 tane pc kolu var biz 2 kişilik oyun arıyoruz ama oyunu

tabikide tek pc oynacağız bunu için yardımlarınızı ve oyunlarınızı bekliyorum

fıfa ve pes gibi oyunları tavsiye etmeyin lütfen...vb

biz genellikle yarış oyunlaınızı çok istiyoruz sizce hangi oyunlar 2 kişilik ten pc de.......

KRAL_SECOO

Katılımcı Üye
16 Tem 2009
862
0
İZMİR
kardesım ıkı kkol warsa klavyenın kablosunu cıkartın we ıkıncı kolun kablosunu takın usb yerıne olur..we settıngten ayarlarsın...kolların ozellıklerını..
yada ıkıncı kolu takmadan dırek bırınız kolla dıgerınız klavyeyle oynasın...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Google Yazsan karşina çikar zaten şuan çikmam lazım sen ziyaretçi Defterime yaz Geldiğimde hala bulamadıysan yardımcı olurum ben sana ... iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.