20 Pc İle Ddos Atak Etkisi Ne Olur??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Selamun Aleyküm...

Arkadaşlar EROS'un ddos atak programını kullanmayı düşünüyorum..Gerçi indirdim zaten..Kafede 20 pc ile saldırı yapmayı düşünüyorum..Acaba aynı ağdaki 20 pc ile en az 5 saatlik bi saldırının etkisi ne olur??? Veya aynı işlemi yapabileceğim ddos ya da benzeri bi pro önerebilirmisiniz??

Hatta daha net sorayım 20 pc ile aynı anda yapacağım hangi saldırı siteye en etkili zararı verir??

Yardımlar için şimdiden Teşekkürler..

İyi Forumlar...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Anladım kardeş saol..Peki daha etkili olacak bi yöntem önerebilirmisiniz??Ddos kullanacam zaten ama farklı yöntemleride kullanmak istiyorum...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar o zaman bu gece ya da yarın gece sabaha kadar yüklenelim bakalım :)

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
:)

Başarılar Dilerim..

Teşekkürler..Ancak unuttuğum bi konu kaldı :) IP gizlememi gerektiren bi durum yok dimi çünkü benim bildiğim ddos olduğu için zaten ıp tespiti zor bi ihtimal yanlışta biliyor olabilirim..Soracağım şey ben tüm pclerin ıpsini gizlemelimiyim?? Ya da ıp değiştirme programı mı kullanmalıyım?? Yoksa hiç gerek yok aynen olduğu gibi saldırıyı mı yapıyım??

Çok sordum ama son sorularımdı...

İyi Forumlar...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0

baho26340

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
533
0
26
AYRILDI
Bakın eğer 20 pc ve aynı interneti kullanıyorsa o saldırı iyi olmaz sınırsız internet ttnetin aylık 60 tl civarı olan idman programı indirme boyutu 1400 kb 1.4mb yapar buda böyle bir internet hızı ile her pcnin interneti ayrı olmalıdır deyse saldırı işlemez nerden mi biliyorum. metin2 pvp server çökertiyorum ben
Ve bu siterlerin d-dosları yeni önlemi var aynı ip üzerinde bir saniyede örnek veriyorum 10 kere bağlanılmaya çalışınca o site o ip'ye kendini 6 4 3 saat gibi aralıklarla engelliyor o ipye kendini kapatıyor. saniyede bir ip değişrimeyeceğinize göre bu iş yatabilir siteye bağlı gerçi.
BU BİLGİYİ NERDEN Mİ BİLİYORUM FACEMİ AÇIYORUM, BAKIYORUM O KADAR UZUN SÜRE SALDIRI YAPIP YAKLAŞIK 2 SAAT KADAR SONRA SİTEYE BENDE GİRMİYOR FACEDEN ARKİYE KANKA DİOM BU SİTEYE BAK BAKALIM SENDE GİRİYOR MU YAZIOM GİRİYOR YAZIYOR PEKİ AĞIRLIK VAR MI DİOM YOO DİYOR YANİ YAZIYOR.
Bu iş yatar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.