2002 Dünya CS Şampiyonu "*aAa* KaBaL" - o insan değil...

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
evet arkadaşlar.belki bazılarınız tanıyorsunuz ama tanımayanlar için söylüyorum cs oynayışınız değişecek.
buyrun izleyin:

link yenilendi: https://tik.lat/f5az9

dikkatle söylüyorum , bu adam sizin bizim gibi adamları vurmuyor.tam olarak "pro" ' ları vuruyor.
yorumlarınızı bekliyorum!

Not:görüntü biraz bozuk ama yinede izlemeye deger babacanlarrr

Allaha emanet olun babacanlarrr

Son düzenleme:

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
ama orda bi sacmalık var aadam birine en fazla 3 kursun harcıo bi bölümde dikkat ettiyseniz bi yerde kabal ın üstüne mermi yağıyo canın yarsı gidio bide coklu silah almıs hile var onda:D:D:D

xkaganx

Yeni üye
16 Eyl 2007
5
0
bu normaL oynayısıysa cfg Le daLsan adamı gebertemezsn -waLLa cok sasırdım adam maniaq oynuo

DRaGoNTuRK

Üye
21 Ara 2008
111
0
adamda hile var onu söleyim çünkü sniple sag tiklamadan bile adam vurabiliyo bende oynuyodum yeni sildim dürbünle bile sağa sola sapıyodu %90 hileli videosu bu

berserk

Üye
29 May 2009
123
0
Unreal Tournament 99 cu var mı aranızda kapışalım CTF de birebir low gravity ve rockhet louncher ayarlarında speed 140 air control %100 de kendine güvenen gelsin ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.