2008 full program arşivi

asi2272

Yeni üye
27 Tem 2009
2
0
selamun aleyküm arkadaşım ben xp yi orjinal yapma programını indirmeyi bi türlü başaramadım daha önce u programı arkadaştan almış ve orjinal yapmıştım yani programı çalıştırma konusunu biliyorum ancak indiremiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisin eğer mail olarak atabilirsen çok memnun olurum mail adresim şimdiden teşekkürler

msn adresi vermek forum kurallarına aykırıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdican3434

Yeni üye
31 Tem 2009
2
0
teşekürler öncelikle bu programı paylasdığnz için amaprogramı active edemiorm kaldım öylece serial number veya code onları nasıl öğreneceğim yardımcı olurmusunz.

bypoker

Üye
30 Tem 2009
235
0
Cam Wizard 8.01 + Crack
k976rr.jpg

Cam Wizard ile web kameranız tam bir güvenlik kamerası oluyor. Hareket alğıladığı an kayıt işlemine başlıyor. Ayrıca gereksiz video kaydı yaparak sisteminizde yer kaplamıyor. Crack mevcuttur.
2gsil2t.jpg

http://rapidshare.com/files/125941379/Ca...L_TURK.rar

arkadaşım link kırık bi ilgilenirsen sevinirim.

pars85

Yeni üye
13 Ağu 2009
2
0
nerdeyse birçogu programların linkleri işe yaramıyoo bilader şunları bir gözden gecirsen

pars85

Yeni üye
13 Ağu 2009
2
0
ellerine saglık ugraşmışsın ona sözümüz yok birde bana bir programı bulabilirmisin vatos ajan şimdiden saol bilgisayar konusunda ilerlemek istiyorum acemiyim gidebildigim kadar gitmeyi istiyorum

Surfmen

Yeni üye
14 Ağu 2009
5
0
Arkadaşım 1. sayfada ilk sırada WinZİP programının linki kırık bi bakabilirsen sevinirim...

metehaaan

Yeni üye
21 Ağu 2009
1
0
NERO 8.0.3.0 ULTRA EDİTİON RETAİL ORJİNAL TÜRKÇE hocam bunun rar şifresi ne yardımcı olurmusun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.