2014 Fake Facebook V2 DrAvR(Batuhan0088)

angmar

Yeni üye
27 Tem 2009
4
0
kardeş ben şu siteden hostu almıştım daha önce
bedavahost.biz bununla yapılır mı ?

Ayrıca facebook sahte anasayfa görüntüsünü yüklediğimde site karma karşışık oluyor. Nasıl düzeltmemiz lazım.

okan1628

Üye
6 Tem 2013
130
0

Import > Dosyayı Seç Yapıyorum go diyorum ve üstteki resimde gördüğünüz gibi hata veriyor bi yardımcı olur musunuz ?

lqrden

Yeni üye
20 Ağu 2011
22
0
olmuyo yav :/ hem reklam veriyor hemde giriş yapa tıkladıktan sonra ekranda bazı kodlar çıkıyor hiçbir sayfa açılmıyor :/

hocam ben 000webhost tan yaptım site oldu ama reklam veriyor vede facede 1 2 defa mesaj olarak attıktan sonra face engel veriyor ne yapabilirim ? verdiğiniz diğer host sitesinede kayıt yapmaya çalışıyorum e-postayı onayla diyor ama olmuyor postaya ileti gelmiyor kayıt alamıyorum ? ne yapabiliriz engellenmeyen vede reklamsız bir host sitesi yada bir yöntem varsa söylermisini ?

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
kardeş vıdeodakı herseyı yaptım .tk adresıne gırmedı teamdan yaparmsn.
hocam .tk lı siten açılmamıştır biraz bekle açılmadıysa tekrar dene nameserverları düzgün girdiğinden emin ol

olmuyo yav :/ hem reklam veriyor hemde giriş yapa tıkladıktan sonra ekranda bazı kodlar çıkıyor hiçbir sayfa açılmıyor :/
V3 deneyin hocam

hocam ben 000webhost tan yaptım site oldu ama reklam veriyor vede facede 1 2 defa mesaj olarak attıktan sonra face engel veriyor ne yapabilirim ? verdiğiniz diğer host sitesinede kayıt yapmaya çalışıyorum e-postayı onayla diyor ama olmuyor postaya ileti gelmiyor kayıt alamıyorum ? ne yapabiliriz engellenmeyen vede reklamsız bir host sitesi yada bir yöntem varsa söylermisini ?

hocam ücretsz hostlar böyledir farklı uzantılar kullanın .cf gibi

cityopt

Üye
18 Haz 2014
145
0
Nereye
Ben script host olaylarını tam bilmiyorum ama güzel olmuş özel mesajla daha açık anlatabilir misiniz teşekkürler

nokia3310

Yeni üye
24 Eyl 2008
18
0
Slm kolay gelsin bu fake facebook konusunda acil yardima ihtiyacim var.Ne olur yardim eder misiniz? Onemlidir.Caldirmadim.Konu cok farkli saygilarimla. Msj olarak doner misiniz rica etsem? iyi aksamlar

Marvelharrison

Yeni üye
21 Mar 2015
11
0
Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u205857247/public_html/Connections/fake_facebook2.php on line 9

hatası alıyorum çözümü nasıl olcak :(

Whoam

Yeni üye
24 Haz 2015
2
0
arkadaşlar bedava host yapamıyorum videoyu sonuna kadar izliyorum ama yinede olmuyor deli olacağım birisi yardım etsin lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.