2020'de Yaşadığım Bir Olay

lrxy

Yeni üye
15 Kas 2023
16
3
arkadaşlar öncelikle selam 2020de bi sevgilim vardı tiktokda falan video paylaşıyodu biride bunun dm sine ben hackerim iste tehtid ediyordu bizde inanmadık sonra tiktokdan kızın numarasını falan bulmus sonra benim numaramı bulmus ben tiktok kullanmadığım halde sonrada bana yazdı iste bu kıza yazmicaksın falan kız sanaldan sevgilimdi bide cocuk bana whatsapdan yazınca bende urasmamak icin engelledim sonrada instagramdan bana korkak falan dedi ama kız arkadaşım bile instagramımı bilmiyordu böyle birseyi nası yapabiliyor link falanda atmadı böyle birsey mümkünmü hala aklımda ve cok değişik bir olay kurgu veya yalan söylemiyorum sadece cok merak ettim bu nası mümkün

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
14
767
yakınındaki insanlardan birisidir uzakta arama telefonunu kurcalaması yeterli sanki bunun için

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,477
46
1,044
Arkana bak
Merhabalar,

Hikaye çok garip ve olayda. OSİNT(bilgi toplama) yapmıştır bu sayede hesaplarını bulabilmiştir. Numaranı ise ya yakınındır ve sizi korkutmak istemiş olabilir. Yada o dönemde de var olan p*nel ile sizi bulmuş olabilir. Bu tür şeyler suç tur ve cezası kesinlikle vardır. Sizi bu tür şeylerde rahatsız eden biri var ise kanıtları ile birlikte savcılığa ve cimere şikayet edin. Elinde sonunda bulurlar ve cezasını çekecektir. Detaylı bilgi için bu konuya göz atabilirsiniz; Sorgu Paneli Nedir? - Yasalardaki Yeri

İyi forumlar.

lrxy

Yeni üye
15 Kas 2023
16
3
Merhabalar,

Hikaye çok garip ve olayda. OSİNT(bilgi toplama) yapmıştır bu sayede hesaplarını bulabilmiştir. Numaranı ise ya yakınındır ve sizi korkutmak istemiş olabilir. Yada o dönemde de var olan p*nel ile sizi bulmuş olabilir. Bu tür şeyler suç tur ve cezası kesinlikle vardır. Sizi bu tür şeylerde rahatsız eden biri var ise kanıtları ile birlikte savcılığa ve cimere şikayet edin. Elinde sonunda bulurlar ve cezasını çekecektir. Detaylı bilgi için bu konuya göz atabilirsiniz; Sorgu Paneli Nedir? - Yasalardaki Yeri

İyi forumlar.
cok tesekkür ederim 4 yıldır bunu düsünüyorum nası yapabiliyor diye valla saol kralsın kendine iyi bak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.