2023 LoZAN ATLAŞMASI BİTİNCE NE OLACAK ? TÜRKİYE NASIL OLACAK ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OkanMM3

Üye
14 Mar 2013
174
0
İstanbul
Olacakları söyleyeyim bir bahane vs bulup saldıracaklar ve bizde istediklerini vermezsek daha çok saldıracaklar en sonunda diğerleri de pay almaya çalışacak belkide yine dünya savaşı çıkacak ama belkide direk ülkeyi savaş yapmadan satacaklar ha adamlar füze Uçak kalkan vs üretirken biz diyanete milyon dolar yatırıyoruz adamlae iki üfler ve füzeleri durdurur ;)

Stoneking

Yeni üye
2 Tem 2015
17
0
Bir gün bir Türk ve bir Japona sormuşlar : Hiç çözülemeyen bu denklemi çözünüz.
Türk demiş ki : Kimse çözemediyse ben nasıl çözeyim...
Japon demiş ki: Kimse çözemediyse ilk ben çözeyim...

Bu genelde gerçekten bizde mevcut. Bir kişiyle olur mu? Ben nasıl yapayım?
Vesaire vasaire... Biz burada geleneklerimizden kökümüzden geleni canlandırıp "Japon nasıl çözecek o çözmeden ben çözeyim" demeliyiz. Fatih Sultan Mehmet yıkılamayacağına inanılan duvarları yıktı. Atatürk kurtarılamayacağına inanılan Türkiyeyi kurtardı. Ya onlar da deseydi ben nasıl yapayım...

StarGamer57

Uzman üye
31 Ağu 2014
1,541
27
Ötüken
Bir gün bir Türk ve bir Japona sormuşlar : Hiç çözülemeyen bu denklemi çözünüz.
Türk demiş ki : Kimse çözemediyse ben nasıl çözeyim...
Japon demiş ki: Kimse çözemediyse ilk ben çözeyim...

Bu genelde gerçekten bizde mevcut. Bir kişiyle olur mu? Ben nasıl yapayım?
Vesaire vasaire... Biz burada geleneklerimizden kökümüzden geleni canlandırıp "Japon nasıl çözecek o çözmeden ben çözeyim" demeliyiz. Fatih Sultan Mehmet yıkılamayacağına inanılan duvarları yıktı. Atatürk kurtarılamayacağına inanılan Türkiyeyi kurtardı. Ya onlar da deseydi ben nasıl yapayım...

Konuyu hortlatmışsın tebrikler 2 yıllık konu :puah:puah

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Lozanın biteceğini nerden çıkarıyosunuz ? Kendinizi kandırmayın :)
Hiçbir antlaşma birgün bitecek diye yapılmaz ve bunu araştırdım kesinlikle bitmeyecekmiş sizde araştırın öyle konu açın

rulinqq

Üye
30 Haz 2015
157
0
VB.NET
Türk askeri cesurdur. Anavatanını sever ve onun için gerekirse çekinmeden canını feda eder.

- Albert Einstein

On ulusun, on yiğit adamının gücü tek bir kimsede toplansa yine bir Türk'e bedel olmaz. Türklerin en çok konuştuğu şey savaştır, zaferdir. Eğlenceleri ise attır, silahtır. Türklerin doğrulukları ve namuslulukları ne kadar övülse yeridir.

- Charles Mcfarlene

Kolay kolay topraklarımızı elimizden alamazlar :inv ;)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Kıyamete yaklaşıyoruz o aşikar ama ne zaman olur bilemeyiz tabiki Allah bilir.Bu 2023te neler olacak göreceğiz fakat tahminime göre buna da bi kılıf bulurlar fakat biz o zamana kadar türkiye olmayacağız , TÜRKİYE olacağız.Her geçen gün teknolojide çalışmalarımız artıyor.Bazıları bunu görmeyebilirler ve ülkemizi beğenmeyenler ülkemzden gidebilir.Ülkesini sevmeyen 1 kişi ülkesine fayda yada insanlığa fayda sağlayamaz ve bu yüzden buralardan gidebilir.Kendi silahımızı yapamazken çok yakında seri üretimle satmaya başlıyacağız.Savaşlar çıkabilir, anlaşmazlıklar çıkabilir yada aksine yeni anlaşma sunarlar.Yanlız bizi suriye mülticeler gibi kimse sanmasın kendi vatanımızdan kaçacak bir kişiliğe bir millet değiliz buna inanıyorum.Ama bu süre içinde bizlere fırsat vermemeye çalışıcaklar bu kesin.Kimse galyana gelip kendi komşusuna ırk,dil,din,mezhep.. gibi çatışmalara girip ülkemizde hız kazanırken başlangıcımz kendi içimizde biribirime kırdırıp sonumuz olmasın.Bunları hep tasarlayanlar onlar.Bugünlerimiz bizim olsun ki yarınlarımız da bizim olsun.Allah Yar ve yardımcımız olsun...

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia
Daha mecliste olan bitenden cogu insanin haberi yok. 2023 gelmeden amerika yada bilmem ne ulkesi hadi israil diyeyim bi antlasma imzalatir meclisten gecer biter gider haberiniz olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.