20Mbps fiber internetle..maximum 150 ile indiriyorum...YARDIM!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godmode

Üye
26 Ocak 2011
51
0
20 mbps fiber İnternet kullanıcısıym, 1GB bir fil mi 150 ile indiriyorum...
Neden hız düşük?

16 Ağu 2008
242
0
Bulunduğun yerin altyapısıyla ilgili bi sorun olabilir. Bu kendini ya net in kopmasıyla göstericektir yada şekil a da gözüktüğü gibi hızının düşük olmasıyla. Diğer iki alternatif ise ya bulundugun bölgenin serverın da yogunluk var yada indirmeye calıştıgın sitede.

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
Neden hız düşük?

Bak şu olabilir kardeş aklında bulunsun şimdi bu 8mbps ve üstü birde 1gigabit olayı yeni çıktığı için firmalarda daha uzman değil ve sistemler daha söylenildiği gibi değil ama biraz bu senin binandaki telefon sistemi ve bulunduğun şehir neresi bu tarz şeyleri de göz önünde bulundurmak gerek...

godmode

Üye
26 Ocak 2011
51
0
Bak şu olabilir kardeş aklında bulunsun şimdi bu 8mbps ve üstü birde 1gigabit olayı yeni çıktığı için firmalarda daha uzman değil ve sistemler daha söylenildiği gibi değil ama biraz bu senin binandaki telefon sistemi ve bulunduğun şehir neresi bu tarz şeyleri de göz önünde bulundurmak gerek...

istanbul/acıbadem bölgesindeyim..SuperOnline burada fiber çalışmaları tamamlayınca bizim site genelinde tanıtım yapıyorlardı..3 aylık 9.90 sonrasında 49 tl lik kampanya 20 mpbs,
acaba port açmak mı gerekiyor uTorrent için,internette gezinirken videolar falan gayet hızlı çunku

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
49tl 20mbps bu paketi bende düşünüyorumda yalnız kardeşim hızın 20mbpsye kadar çıkabiliyor mu? yoksa 20mbpsde mi bu fiyata ttnet vermiyor ttnet cimri ve sahtekar oldukları için

-PaTRoN-

Kıdemli Üye
8 Eyl 2009
3,043
1
LET'S BATTLE
8 megapit dediler arkadaş aldı 200 kb çekiyo hiç yoktan 1000 kb/s olsaydı bari çoğu zaman o istenilen hıza ulaşılmıyo pc ile alakalı filan diyolar ama o zaman başta söylicekler onu pc ye göre değişir diye saçmalık ya TTNET işte ne bekliyorsunuz :D

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
Neden hız düşük?
hacker kardeşim,bazı download portallarında örnegin hotfile, fileserve, duck vs..) indirmede sınır olabiliyor yani snn internet mbgt inle alakalı diil, o indirdigin sunucunun izin verdigi hızda indirirsin ki sende de bu olmuş ztn, internetinde sorun yok rahat ol ;) bi teşekkür verden yeterli dostum,

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Onu kastetmedim, hani hotfile, fileserve, wupload vb. Sitelerden normal kullanıcı olarak indirirse hızın fark eder onu kasteddim.

Etmez Dostum o eskidendi, Şu anda 2-3 upload sitesi haricinde hepsi Free kullanıcı da olsan tam hızını kullandırıyorlar, ama free indirme de şu anda Deposit Files' tan uyuzu yok, hızı yarı yarıya kullandırır, ayrıca çoğu zaman Free indirme yaparken Slotlar dolu diyerek sallıyor, Ben Hepsinin ne halt olduğunu bilirim, ama uyuzlukta Deposit ve Uploaded.to' nun üstüne yok ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.