3 Ay da 30 Kilo Garanti Vermek Mi İstiyorsunuz?

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
3 Ay İçerisin de 30 Kilo mu Vermek İstiyorsunuz ?

Kendim bu diyete başladım.
sizede öneririm çok ağır bir diyet olmasına rağmen sizi yiyeceklerinizden mahrum etmiyor.

Günler :

1. Gün

Sabah : Yarım Çavdar Ekmeği Arasına Lor Peynir

Öğle : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Ayran Çorbası Yarım Porsiyon

Akşam : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Yarım Çorba Tabağı Pirinç Pilavı

2. Gün

Akşam : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Yarım Çorba Tabağı Pirinç Pilavı

3. Gün

Akşam : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Yarım Çorba Tabağı Domates Çorbası

4. Gün

Sabah : Yarım Çavdar Ekmeği Arasına Lor Peynir Bunları Yedikten Sonra 30 Dakika Yürüyüş 15 Dakikada Hafif Tempoda Koşu

Öğle : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Mercimek Çorbası Yarım Porsiyon 1 Dilim Tatlı Kek

Akşam : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Yarım Çorba Tabağı Pirinç Pilavı, 5 Adet Fındık 1 Adette Ceviz

5. Gün

Sabah : Yarım Çavdar Ekmeği Arasına Reçel Bunları Yedikten Sonra 45 Dakika Yürüyüş 15 Dakikada Hafif Tempoda Koşu Ardından 1 Dilim Tuzlu Pasta

Öğle : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Mercimek Çorbası Yarım Porsiyon 1 Dilim Tatlı Kek

Akşam : Çeyrek Çavdar Ekmeği Yanına Yarım Çorba Tabağı Pirinç Pilavı, 5 Adet Fındık 1 Adette Ceviz

Örnek Vereyim 5 Gün Doldu Cumartesiye Denk Geliyor Pazartesi Başladıysanız Cumartesiyi 1. Gün Gibi Alıp Devam Edin.

Günde 1,5 Litre Su İçmeyi Unutmayın.

Abim bu diyeti uyguladı 3 ayda 130 KG Den 90 KG İndi.

Eğer bir hastalığınız varsa şeker tansıyon vb bu diyeti uygulamayın.
Ben şuan uyguluyorum inşallah göbek eriyecek

Herkese Başarılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.