3 gblık iso dosyası içindekiler 480kb

JuniorO

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
702
0
Antalya
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi torrent ile 3 gb lık bir iso dosyası indirdim ama içine baktıgımda 480 kb dosya çıkıyor lütfen yardım edin. Teşekkürler.

kimix

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
317
0
Kardeşim başlıgı okusaydın anlardın ben torrent dosyasını indirdim uttorrent ilede yükleyeceğim şeyi yükledim 3.5 gblık isomu indirdim isonun içini açıyorum isonun içindekiler 480 kb şimdi söyle kardeşim sen neyin kafasındasın ? :RpS_thumbsup:

DAEMON Tools Lite ndir - Gezginler
bu programla açtınmı isoyu
sen yanlış yapmışsınız resim at bakim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.