3 yaşındaki Windows 8 uzmanı!

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Windows 8'e alışmak zor diyenler... Önce 3 yaşındaki bu ufaklığı izleyin, sonra bir daha düşünün!

Windows 8'in "Metro" arayüzüne kullanırken yabancılık çekeceğinizi mi düşünüyorsunuz? 3 yaşındaki bir ******n onu kullandığını görseydiniz, fikrinizi değiştirir miydiniz?

Videomuzda izleyebileceğiniz çocuk, babasının da bir miktar yardımıyla Metro arayüzü içinde dolaşıyor, uygulamaları çalıştırıyor, onları ekranın kenarına sabitleyebiliyor ve fazlasını yapıyor. Çocuğun daha önceki Windows'ları kullanmamış olması ve Metro'yu sıfırdan öğreniyor olması şüphesiz bir avantaj.

Bakalım Windows 8 yayınlandığında tüm dünya onu nasıl karşılayacak. Sanırız önümüzdeki haftadan itibaren benzer çocukların Windows 8'i kullandığı videolarla bolca karşılaşmaya hazırlıklı olmalıyız.

a 3 year old walks us through Windows 8 - YouTube

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
pek inanamadım açıkçası video başından sonuna kadar kamera sadece ekrana odaklı ve çocuk basılı tutup sağa sola kaydırmayı biliyor komutlara ne cevap verceni biliyor ne bilim sanki adam yardım ediyomuş gibi geldi sizce? ayrıca win8 ' e alışcamızı sanmıyorum o nasıl bir menüdür arkadaş masaüstüne tıkalyınca masaüstü gelcek :) win7 şuan daha iyi win8den yanlış mıyım?

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar Ben 1 Aydır Win8 Kullanıyorum =))

Aktivasyon 2013'e Kadar Yapılı

Hatta 8 Kere Attım Format En az =))
Sizler Neden Bekliyorsunuz

Bende Bu siteden Aldım

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
benim kuzen 1. sınıfa başladı bu sene en az 2 yıldır bilgisayar kullanıyor.
Not: Faceboku bile var :D

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Walla Kardeşim. Aslında O Çocuk için üzülüyorum. Orda Pc Öğreteceğine Babası O Kadar zekiyse . Başka bişeyler İle Uraştırsa . Sanarsın Çocuk Çıkardı win8'i

O Çocuğun Oyuncakla Oynaya
Kumdan Kaleler Yapmaya
Arkadaşlarıyla Eylenmeye İhtiyacı Var.

Bakın Doğduğunda Bizlerden İyi Bilgisayar Kullansa Bile
Ben Yine Karşıyım.

Bizler vaktimizi Öldürmek İçin ve Bişeyler Öğrenemk Yardımcı Olmak . Kafa Dağıtmak İçin Burdayız.
Yeni Nesili Doğmadan anne Karnına Telefon koyacaklar Resmen

Bakın Sen Hiç Telefon Bilmeyen Bi Adama Telefonu Ver 30-40 Yaşında Farzet. Ve Aynı Telefonu
5-6 Yaşındaki Çocuga Ver.

Sen Akşam 8'de Verdiysen O Telefonu Çocuga Sabah Senden İyi Biliyodur O Telefonu.
Aynı Telefonu Başka Bir Adama verdiğinde. 1-2 Yılda Bile Sadece Aramayı Bilir.
Mesaj Atmayı Zor Öğretirsin. Öğrenmek İstemeyen Birine Öğretemezsin. Hevesi Olmazsa İmkanı yok.

Bu Çocuk merak Etse Bile. Dünya 1. Olsa Bile Sosyal Hayatı daha iyidir onun için.
Kişiliği Pc'başında öğrenmiyecek. Hayattan Öğrenecek

Sanal Deyil Real

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Sanır isem burada devreye aşağıdaki foto girecek windowsun çoğu ürününü kullandım
Düşünsenize hala winxp den kopamıyanlar var iken win8 apayrı bir dünya oluyor ayrıca windows için şöyle bir tablo yapılmış :D

Sizcede doğru değilmi

windows-good-and-shit.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.