3 yıl aradan sonra buradayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

07990799

Yeni üye
21 Ağu 2010
5
0
Döndüm yeniden ara vermiştim uzun süreliğine forum hala hareketli bilgi dolu özlemişim buraları aslında aklımda yoktu hiç girmek sınıftan bir kızla konuşurken söyledi turkhackteam i biliyor musun diye işte tam o anda aklıma geldi bu site :mml

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
hahahaha kız mı söyledi :D yanlız çok fazla abartıp övme forumu, 2010 zamanı forumun en parlak zamanıydı, bi de şimdi bak nasıl değişmemiş be kardeşim ?

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
yönetim forumla ilgilenmiyor kayıtlar durduruldu diye biliyorum bu iyi olmuş ama moderatör seçimlerinde asistan seçimlerinde aklı başında olmayan dengesiz çocukları alıyorlar
herneyse hoşgeldin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.