// 30 ağustos zafer bayramı//achiles25

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
zaferbayram2.jpg

zaferbayram22fff.jpg

zaferbayram3.jpg

baktım herkez bir tasarım yapıp baylaşıyor ben de bir tane yapıp paylaşayım dedim umarım beğenir siniz arkadaşalar :)

Son düzenleme:

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Eline sağlık kardeşim yalnız psdsi kayıtlısa 30 rakamını biraz sağa doğru çeker misin ? sol ile birleşmiş B harfi gibi durmuş onun dışında her şey çok iyi :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Eline saglık mükemmel olmuş :).Ama ikinci resimde Atatürk resmine dalgalanma efekti verip sanki bayraktaymış gibi yapabilirdin.
Ama mükemmel olmuş :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostum 2. resimde atatürk resmini png olarak kullansaydın keşke :) onun haricinde güzel çalışma eline sağlık :)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
değerli yorum larınız için teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyelere de uyacam arkadaşlar cok sağ olun :)

TCmcht

Katılımcı Üye
14 Tem 2014
740
0
İstanbul
yazıları biraz yukarı ya da aşağı alsaydın Ay Yıldız net gözükseydi daha iyi olurdu. Yine de güzel olmuş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.