3000-4000tl arası laptop

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1
marka önerisi değil model önderin asusun şu modeli gibi link falan koyunuz.

3000-4000tl arasi dota2, programlama ve film dizi için kullanacağım ısınma ve fan sesi sorunu olmayan laptop önerisi yapar mısınız?

Son düzenleme:
10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Laptop olacaksa hocam kesinlikle işlemciyi yüksek tutunuz 8gb ram var 1ghz işlemciye sahibim pointblank oynayamıyorum cs 1.6 zor giriyor işlemcinin bu kadar önemli olacağı aklıma hiç gelmemişti ayrıntı veremem ama intel i5 i7 serisini bi zorlayın

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Kesinlikle asus rog gl553vd serisini öneririm sahibinden veya letgo gibi sitelerdende 4500 belki 4000 e kadar bulabilirsin tam senlik bir laptop hem yazılım odaklı hemde oyun odaklı bir laptopdur.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...u-notebook-msi-ge72-6qd-634tr-664006702/detay
buna da bakabilirsin ya da aşağıdaki linkten daha detaylı araştırma yapabilirsin ama biraz daha bütçe koymaya bak ve dediğim gibi asus rog kesinlikle öneririm :) iyi forumlar.
https://www.sahibinden.com/laptop-b...ery_text_mf=msi&price_max=4000&query_text=msi

10 Ara 2009
244
0
Dostum malesef pcler çok pahalı yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin seni cidden memnun edicek bi makina istiyosan arkadaşın biri monster önermiş gtx1050 var hemde işlemcisi iyi onu al derim eğer alamıcaksan masaüstü al onun yerine derim notebook şart değilse birde sonunda U takası olan işlemcilerden uzak dur :) örnek:i5 8250U İ7 de olsa bu işlemciler çöptür bilgin olsun.

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1
Dostum malesef pcler çok pahalı yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin seni cidden memnun edicek bi makina istiyosan arkadaşın biri monster önermiş gtx1050 var hemde işlemcisi iyi onu al derim eğer alamıcaksan masaüstü al onun yerine derim notebook şart değilse birde sonunda U takası olan işlemcilerden uzak dur :) örnek:i5 8250U İ7 de olsa bu işlemciler çöptür bilgin olsun.

Beni 1 yıl kadar idare etsin sonra alien düşünüyorum. Sıkı bi indirim bekliyorum ama bana idare etsek pc lazim.

Son düzenleme:

Legalatte

Üye
29 Eki 2018
75
0
Searching...
Hocam ekran kartı Amd ve markası Casper olan bir laptop sakın alma (AMD çok ısınıyor ve çok ses yapıyor.Casper desen w,a,s,d tuşlarının olduğu yere fanı koyuyor oyun oynarken elin yanıyor sıcaktan)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.