32 bite 64 bit yükledim yardım

ogulcanerarslan

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
484
0
Antalya
32 bite 64 bit yükledim silinmiyorrrr ! yardım lütfen

Aşğıdaki resimde görüdğünüz gibi deamon tools ile win 8 kurmaya çalıştığımda bu yazı geliyor normalde 32 bit vardı sorun yoktu dün 64 bit kurayım dedim ve çok ısındığını farkettim 32 bit kurayım diyorum bu hata çıkıyor lütfen yardım !!!

fqbq6.png

Buda bilgisayarımın şuanki özellikleri normalde 32 bitti :( :

fqbxd.gif

Son düzenleme:

ogulcanerarslan

Katılımcı Üye
26 Eki 2012
484
0
Antalya
sorunu anlamdım kardeş anlatsana

vede anladım kadarıyla

32 bit bir pc ye 64 bit yüklenmez milleti kandırma

Yemin ederimki 32 bitti win 7 ultimateydi ve sonra win 8 pro 2013 konusundaki partları indirdim x 86 yı seçtim ilk önce yüklerken önceden sonra bi format atarken belki 64 bit yüklenir daha güzel olur diye x64 olursa nolur die merak ettim dün gece yüklendi ve işte son durum 32 bite dönemiom bu hata çıkıyor !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.