32 GB mİCRO sd YARDIM ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kelleci14

Yeni üye
12 Ara 2007
30
0
Arkadaşlar bende 32 gb micro sd hafıza kartı var .Şimdi tele takıyorum okumuyor ama kasıyor , pc ye takıyorum 8 mb olarak gösteriyo kafayı yiyicek yaw :(( Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ...
Not : Format atmayı denedim pc kabul etmedi

yennn

Uzman üye
18 Şub 2011
1,291
0
Asgardia
Çıkarılabilir Disk F olsun. Bilgisayarıma girip direk biçimlendir dersen hata verebilir. Ama Bilgisayarım - Yönet kısmından biçimlendirme engellemesi zordur.

| SkyNet |

Uzman üye
6 Haz 2011
1,034
0
Kanada
Birde Şu Yolu Dene

Başlat > Donatılar > Komut İstemi Bilgisayar Sürücüyü Hangi Adda Gösteriyo Mesala Sony F 'F Yerine Başkada Olabilir Sen Ona Bakıp Şöle Yazacaksın'
format f:
Format İşlemi Başlayacaktır ;)

kelleci14

Yeni üye
12 Ara 2007
30
0
Dosya sistemi türü RAW
Yeni dosya sistemi : FAT .
8mb doğrulanıyor
Geçersiz medya veya iz 0 bozuk - disk kullanılamaz

AYNI BÖYLE YAZI KARDEŞ DEDİĞİN YOLLARI DENEDİM...

yennn

Uzman üye
18 Şub 2011
1,291
0
Asgardia
Biçimlendirme sırasında FAT seçeneği yerine varsa RAW seçeneğini kullan kardeşim. Böyle birşey ile hiç karşılaşmamıştım daha önce.

kelleci14

Yeni üye
12 Ara 2007
30
0
destekliyodu 2 hafta felan kullandım da sorun çıktı işte ben de anlamadım

Destekliyodu 2 hafta öncesine kadar da şimdi tel de görmüyo tele takınca tel kasıyo felan format atacağım yeri açıyorum boyut 8 mb yazıyo yaw

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
hafıza kartını pcne ne ile takıyorsun adaptörlemi telefonun usb si ilemi adaptörleyse adaptörde lock düğmesi bulunur onu değiştir olmassa hafıza kartının ucunu bir pamuğa alkol veya alkollü kolanya tipi bir şey damlatıp hafıza kartının uclarını temizle bide adaptörün bozuk olmasın başka adaptörle dene

yennn

Uzman üye
18 Şub 2011
1,291
0
Asgardia
Lock

hafıza kartını pcne ne ile takıyorsun adaptörlemi telefonun usb si ilemi adaptörleyse adaptörde lock düğmesi bulunur onu değiştir olmassa hafıza kartının ucunu bir pamuğa alkol veya alkollü kolanya tipi bir şey damlatıp hafıza kartının uclarını temizle bide adaptörün bozuk olmasın başka adaptörle dene

Kardeşim lock sadece veri atışını engeller bu çok ayrı bir olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.