500 TL'lik Bütcem Var Hacker Malzemeleri ?

atletich1boa

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
672
0
Dostlarım Beni Tanıyan Tanır Şimdi 500 TL'lık Bütçem Var.Fakat Sıkıntım Hack Adına Bişiler Yapmak İstiyorum.RAT ile Uğraşıyordum.Baya Kurbanlarım Vardı Bıraktım.Şimdi Web Hack ve Programlama ile Gitmek İstiyorum. Web Hack'de 0. Programlama'da da 0'ım. 500 TL'lık Bütçeyle Kitaplar mı Yoksa Kurs'a mı Veya Ne Yapcağımı Bilmiyorum Fakat 4 Sene Sonra Çok İyi Bişi Olmak İstiyorum.Yaklaşık 4-5 Aydır Günlük 3-4 Saat Online'ım.Fakat Bos Bos Oturuyorum.Derslerim İyi Oldugu İçin Hack'e Sınırsız Vakit Ayırabiliyorum. Nerde Ne Yapcağımı Biliyorum. Size Danısmak İstiyorum Ve Yardımlarınızı Esirgemeyin Lütfen.

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Dostum bence dırek paranı çar çur etme.Öncelikle Netten Videolar Felan İzle Tht'deki dökümanları incele güzel faydalı dökümanlar var.0 olan temelini şimdilik 20-30 yap :)

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Programlama'ya Başlıcam.Fakat Web Hack'e de Başlamak İstiyorum !

bunlara özel ders gerekmemekte. tabı programlamada çoğu yerde gerekıyor. ancak hepsının alanı farklı ve ücretlı yaptırmak ıstıyorsan bunun ıçın 2 farklı kışıden eğıtım alıcaksın. hem hack hem program sınırlarını zorlar. web hack aslında basit önemlı olan proforsyonel olmak.

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Ben bayadır THT da takılıyorum hiç kimse diyemez ki ben ustayım hayatta öğreneceğimiz cok şey var anca kendini geliştire bilirsin ben şuan kendime yetecek ka dar kendimi tatmin edecek kadar geliştirdim kendimi daha da geliştiriyorum kendimimi sürekli merak et uygula benim PC 3 aylık 3-4 cü formatını gördü boza boza öğrenecen boşa para ver me dedim para vermenin faydasıne kurs su na gidersin hem öğrenir sin hem de sertifika nı alırsın hack kurs larıda 5 bin TL den aşşa istemiyor sana tuzluya patlar senin tek yapman gereken her acılan konuyu denemen format atmasını öğren kendi at kendi formatını para harcama o zaman ciddi anlam da geliştirirsin

Saygılar achiles25

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Şimdiye kadar hacking e tek kuruş ödemedim :)
Merak ettiğini araştır öğrenene kadar peşini bırakma
Öğrendikten sonra hakkını verebilmek için öğret yeter
İnternet sınırsız ve bedava kaynak bunu unutma
o para ile git bi web sitesi aç aradada onla ilgilen ilerde yararını görürsün en azından :)

gs24

Üye
23 Ağu 2011
134
0
bence 2 tane farklı ama aynı programlama dilini anlatan kitap alıp onlara çalış net'tede konuyla alakalı vidiolar izliyerek destekle çok daha kolay ögrenirsin böyle

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
kodlabın hacking interface diye bir kitabı vardı
ayrıca linux kitabları da al
c++
vb .net
pyton
asp
php
html
java
javascript kitablarını al ilk programlamayı öğren tabi ingilizceni iyi olması lazım
ondan sonra programlamayı öğrenince gerisi gelir zaten

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Israrla diyorum para verme.Ama ısrarla bu parayı bu amaçla kullanacağım dersen özel kursa git ona para ver.Yaz kampları falan oluyor.PC için.Hiç gitmedim ama daha yararlı olur bence.

Onun dışında 5 kuruş ödeme.Aradığın her şeyi THT de bulabilirsin.Tabii forumu kullanmayı bilirsen.

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
Unutma NASA nın bilgisayarlarını hacklayan 12 yaşında bir çocuktu ve hackladığı bilgisayar 512MB ram a saip bir bilgisyar ayrıca cocuğun maddi durumuda kötü o sadece bu işi inanarak yaptı bu işte paradan önce
problemleri uzman şekilde çözebilecek bir beyin gerekir ve profosyonellik için LİNUX pc

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
Unutma NASA nın bilgisayarlarını hacklayan 12 yaşında bir çocuktu ve hackladığı bilgisayar 512MB ram a saip bir bilgisyar ayrıca cocuğun maddi durumuda kötü o sadece bu işi inanarak yaptı bu işte paradan önce
problemleri uzman şekilde çözebilecek bir beyin gerekir ve profosyonellik için LİNUX pc

aslında sizin dediğinizinde doğru bencede linux hack için en iyi işletim sistemi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.