54 mb dosya boyut küçültme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Ara 2010
173
0
54 mblk dosya nasıl sıkısır veya nasıl mail atabilirim 24 mb üstünü kabul etmio gmail ve hotmail nasıl göndercem ?

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
7z de olabilir. uharc i hic denemedim ama 7z de iyi bi dene istersen.

winrar'da sıkıştırırken katı sıkıştırma ve Sfx arşivi oluştur felan vaR bir ordan dene :)
birde kardeş konuyla alakasız olmasın diye senden alıntı yaptım :D
imzan'daki Virtual DJ için teşekkürler ;)
amatör rap'i 6 ay önce bırakmıştım yarın geri dönüyorum :D

veyselaydin

Katılımcı Üye
12 Ocak 2011
368
0
Ankara
54 mblk dosya nasıl sıkısır veya nasıl mail atabilirim 24 mb üstünü kabul etmio gmail ve hotmail nasıl göndercem ?

soruna tam cevap değil ama bence dosyanı bir siteye(turbobit,hotfile,fileserve v.b) upload et indirme linkini e posta at 54 mb ne kadarda sıkıştırsan 24 e inmez insede bozulma tehlilkesi olabilir en güvenlisi dediğimi yap..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.