6 tane programla saldırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
bu programlarla uğraşma boşuna hackliceksen düzgün hackle index bas yoksa spywaredz inde dediği gibi bu programlarla olması zor en azından orta halli bi site bu programlarla kırılımaz

6 Tem 2011
212
1
GökYüzü
hazır botnetleri boşver kardeşim kendi botnetini kendin yap bir irc kanal üstünden . az araştır bulursun internette dolaşan bir video vardı kendi botnetini kuruyorsun ama biraz karmaşık ama anlayana kolay tabikii.

15 Ağu 2011
79
0
bu sınırsızdır fakat anlamadım ben b unu bu tanrı sandıkları hayal bir canavarın sitesimi yani allaha inanmıyorlarmı doğrumu ? eğer öyleyse bende saldırayım bütün tht saldırır hocam.

snowcu76

Üye
10 Ağu 2011
77
0
bu sınırsızdır fakat anlamadım ben b unu bu tanrı sandıkları hayal bir canavarın sitesimi yani allaha inanmıyorlarmı doğrumu ? eğer öyleyse bende saldırayım bütün tht saldırır hocam.
evet öyle şimdi hack isteği diye şikeyet etcekler

hazır botnetleri boşver kardeşim kendi botnetini kendin yap bir irc kanal üstünden . az araştır bulursun internette dolaşan bir video vardı kendi botnetini kuruyorsun ama biraz karmaşık ama anlayana kolay tabikii.
bi adam gördüm botneti 500tl kuruyodu :D en az 3 ay üstünde çalışmak gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:
5 Eyl 2011
243
0
KONYA
valla bilader, bişi diyim, onlarla cok az, eger bir grub toplayık dalarsanız biraz etki olur
bence admin paneline gir, yada bir acıgını bul index bas , yoksa siteyi hackleyemessin

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
İlk olarak sitede acık olup olmadığına baktın mı , acık varsa o acıkları kullanarak hacklemeyi dene dosla birşey olmaz veya adminle irtibata geç keylogger yedirmeye calis.

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
1.1 program yada 9 program fark etmez eğer kendi bilgisayarından saldırıyorsan ama sunucu destekliyse başka
2.firewall engellemiş olabilir.
3.tek kişiyle olmaz.

sarkos758

Katılımcı Üye
27 Mar 2009
352
0
tek başına saldırman bi işe yaramaz adamlar belki saldırıyı farkedip sana kapamışlardır :) ayrıca bot net falan artık eskidi botnetle site hacklersin kimin yaptığını bilmezler ama hackleyip index basarsın o zaman herkes görür

spywaredz

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
610
0
L.A - United States of America
tek başına saldırman bi işe yaramaz adamlar belki saldırıyı farkedip sana kapamışlardır :) ayrıca bot net falan artık eskidi botnetle site hacklersin kimin yaptığını bilmezler ama hackleyip index basarsın o zaman herkes görür

Zaten açık yoksa yapılıcak birşey bu botnet. Ve botnet eskimez tüm kurbanlarına saldırı yaptırtıyorsun tek başına yerine. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.