60 Dk Deneme sürümü olan programı sınırsız yapabilirmiyiz

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
ipmidi isimli bir program kullanıyorum 60 dk doldugunda program çalışmuyor. yeniden başlatma istiyor. yeniden başladıktan sonra bir 60 dk nız daha oluyor. bunu çözebilir miyiz?

brhmstn

Katılımcı Üye
6 Mar 2008
463
0
Kırıkkale
alternatif bulamadım program sanal midi sürücüsü kurmamı sağlıyor. bunun amacı da gamepadi bilgisayara pitch bend olarak bağlamak. Pitch bend orglarda sol tarafta olan joysticke benzeyen; elektronik müziği gerçeğe yakın hale getiren bir cihaz. FL Studioda müzik yapıyorum. midi klavyem v.s yok düz klavyeden çalıyorum. pitch bend olması önemli. gamepadi pitch bend olarak bağlamak için bu program gerekli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.