7 Site Daha Hacked

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
tebrikler :D eline sağlık... :D içlerinden birini alıyorum müsaden olursa bişey deneyecektim :D aramama gerek yok birini alıyorum izninle tabi

Hea7

Uzman üye
20 Şub 2012
1,043
325
hea7.html
Ben Sana MSn'dede Dedim Toplu Alırız Tebrikler Kardeşim :)

Akşam Msnde Ol Shell Atayım Sana :d Takıl Kafana Göre :D

Kapasite

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
744
0
Geçmişten
tebrikler :D eline sağlık... :D içlerinden birini alıyorum müsaden olursa bişey deneyecektim :D aramama gerek yok birini alıyorum izninle tabi

teşekkürler :) al kardeşim sorun değil :)

Ben Sana MSn'dede Dedim Toplu Alırız Tebrikler Kardeşim :)

Akşam Msnde Ol Shell Atayım Sana :d Takıl Kafana Göre :D

aynen böyle daha rahat oluyor :) gelirim msnye :)

Himei7 nin indexini değiştirmişsin olay bu sade sevdiğinden falan değil ;)

kardeşim istesem oraya kendi indeximide koyardım ama sade daha çok hoşuma gidiyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.