/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

yigit1925

Yeni üye
1 Şub 2012
14
0
Videodaki senin yaptıklarını yaptım işaretledim.yanlız sqllite3.dll ve altındakini değiştirmedim bi sorun olurmu ? Birde şimdi anlamadıgım şimdi dosyaya gelenin içinde mi keylogger var? Bunu bir siteye upload edip atarsak antivirüs programlarına yakalanır mı * bide ararçlardan icon çalıcı dediğim zaman hata alıyorum sistem belirtilen dosyayı bulamadı diyor onu yapmasam olurmu :)

Ayrıca program yapabilen için cok güzel eline sağlık.

Son düzenleme:

mob123

Yeni üye
2 Şub 2012
40
0
arkadaşlar bana yardım edecek varmı server oluşturdumda diğer ayarları fln tam yapamadım neleri işaretlicem fln yrdm!!

draxun

Üye
5 Kas 2010
51
0
arkadaşlar link kırık değildir ben şuan indiriyorum werdiği linke tıklayın bekleyin sonra reklamı geç diyin hotfileye yönlendiriliyorsunuz ordan indirebilirsiniz. :)

Program gayet başarılı olmuş grafikleri falan şimdi deniyeceğim Tekrar Yorum atıcam :)

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Direk yollarsan anti viruslere yakalanabilir.uygun bir Crypter bul undetected bölümünden veya anti virüsü etkisiz hale getir sonra bilgisayara kur

Roc Pasam,

secureengine kullanarak encrypt yaparak hotmail den kendime gonderdim. hotmail de bir problem cikmadi fakat programi acmak isteyince decrypt yapmaniz lazim diyor. Bu dogrumudur? evet se o zaman karsidaki isin farkina varmis oluyor. ben sirket emailine gondermek istiyorum. Biraz aciklama lutfen.

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Roc Pasam,

serveri bir resimin veya yazinin arkasina saklayip gonderme olanagimiz varmi? varsa nasil yapmamiz lazim?
Tesekkurler

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
rica etsem video çekebilirmisin anlayamayanlar var ben dahil:(

Video ilk mesajda var

yedirene kadar takla attım yedi de ama 30dk oldu hiçbişey yok.

Demek ki acmamis veya anti virüs silmiş

Videodaki senin yaptıklarını yaptım işaretledim.yanlız sqllite3.dll ve altındakini değiştirmedim bi sorun olurmu ? Birde şimdi anlamadıgım şimdi dosyaya gelenin içinde mi keylogger var? Bunu bir siteye upload edip atarsak antivirüs programlarına yakalanır mı * bide ararçlardan icon çalıcı dediğim zaman hata alıyorum sistem belirtilen dosyayı bulamadı diyor onu yapmasam olurmu :)

Ayrıca program yapabilen için cok güzel eline sağlık.

Sqlite bir sorun olmaz

Anti virüs programlarına yakalanabilir.Crypter kullanmalısın

Icon calici ya gerek yok

katemlireis

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
840
0
AYYILDIZ.TR
Video ilk mesajda var

Demek ki acmamis veya anti virüs silmiş

Sqlite bir sorun olmaz

Anti virüs programlarına yakalanabilir.Crypter kullanmalısın

Icon calici ya gerek yok

ROC açmamış diyorsunda 2 ayrı internet cafe de denedim 2 kişi ayrı netlerde idik bn exe yi dediğin gibi yaptım arkadaşa yoladım AÇTI ama log gelmedi sırf 1.30 saat bekledik bi sorun var galiba proda bi kontrol edersen :(

hmtsbr

Üye
18 Ocak 2012
53
0
Roc pasam,

Eminim cok yogunsundur ama arada bir sorularimiza cevap verebilirsen cok sevinicez.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.