_RoC_ Logger Yenilikler

Geliştirilmesini istediğiniz özellikler nedir ?

• Kullanılan toplam oy
    93

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul
Evet arkadaşlar ileri ki zamanlarda muhtemelen bir projeye başlayacağım.

Bunun hakkında sizin görüşlerinizi ve önerilerinizi almak istedim.Program büyük ihtimalle keylogger olacak ama 6.3'ün devamı niteliğinde değil.

Keylogger kullanmaya yeni başlayan arkadaşlar için düşünüyorum bu projeyi.Hem keylogger hakkında bilgi edinecekler , hemde kullanmasını öğrenip kullanacaklar.

Çok fazla özellik barındırmayacak.Temel özellikler olacak içerisinde.

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Çok iyi olur, bu arada bana bir keylogger önerebilir misiniz? Elimde şuan hiç yok da güvendiğiniz, çalışan olursa sevinirim.

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul
Ar-ge tim bölümünde arkadaşlarımızın yayınlamış olduğu kaliteli keyloggerları bulabilirsiniz

serd11

Katılımcı Üye
15 Tem 2009
330
0
Kocaeli-Darıca
Kardeşim Sağlam Log Göndersin Ve Fudluk İyi Olursa Çok Süper Olur Çünkü Fudlu Logger Bulmak Çok Zor, Şimdi Diyeceksin, Fud'la Ama Çoğu crypter Server'i Bozuyor.. Kardeşim Dediğim Log Ve Fudlluğunu Sağlam Yaparsan İnan Çok Minnettar Kalıcam. Şimdiden Teşekkürler.

Hanmix

Üye
11 Tem 2012
173
0
Nereye
Mesela butonun üzerine geldiğinde labelde açıklaması olan bir yazı olursa bilmeyen arkadaşlarımız için yararlı olur

polatm

Yeni üye
16 Ara 2012
1
0
Ben hem forumda hemde keylogger işinde acemiyim, yararlı olacağına inanıyorum teşekkürler.

aslnsrht

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
256
0
bence zaten kullanımı kolay. kullanım kolaylığından çok özellik ve server hızlılığı önemli bence :)

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Log alımı güzel olsun ücretsiz keylogger log alımları çok kotu karşık geliyor
mesala choreme firefox oyun programların şifreleri farklı gelsin logların içinde gelmesin bulması zor oluyor şifreleri eğer bunu yapabilceksen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.