// Achiles25 Geri Dönüş \\

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
10800093_817135408309264_752719794_o.jpg

Edit: Tasarımı kötü bir PC den yüklüyorum görüntü kalitesi kötü ise bana söyleyin herkeze merhabalar :) arkadaşlarım sonun da döndüm :)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
valla kardeşim yaptığım tasarımların hepsi açtığım konularda mevcut girip bakabilirsin yapmak cok zor bişey deil ara ara girebiliyorum zaten THT ye allah izin verirse yarın PC geliyor bir cok tasarımla karşınıza cıkacam :D

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
inşallah PC ler gelsin tesisatı kuracam bir dalacam aralarına hastasıyız DEDEEEE :D

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik

Forumda 1000 tane hazır mockup ile açılmış konu bulabilirim hatta aralarında da kullanan grafiker var hem mock up kullanmak kötü bir şey degil ki zaten anlaşılıo bi emek var öı yok mu ayrı mevzu ama göze hitap ediyor mu ediyor o zaman problemde yoktur bence

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Forumda 1000 tane hazır mockup ile açılmış konu bulabilirim hatta aralarında da kullanan grafiker var hem mock up kullanmak kötü bir şey degil ki zaten anlaşılıo bi emek var öı yok mu ayrı mevzu ama göze hitap ediyor mu ediyor o zaman problemde yoktur bence

doğru söylüyorsun kardeşim işin ras gelsin tabi bende memmun deyilim hazır ı yapmak ama PC lelince telafi edeceğimi biliyorsunuz sağadece haberiniz olsun die açtım yüzüme vurdular açığımı bende inkar etmedim zaten herkeze genede teşekkür ederim :)

Hoşgeldin kardeşim :)

hoş bulduk kardeşim saol :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.