Açık portlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
arkadaşlar bilgisayarımın güvenlik bakımından pek üst seviyede olmasa bile yüzdelik oranla %75 korunuyor ama şöyle bir durum varki pcmde açık portlar okadar çokki şaşırı verdim ama başka bir arkadaşımın pcsinde ne koruma var nede birşey ve üstüne üstük 100 aşkın trojan var ama onun açık portları hiç yok bi yardım ederseniz çok büyük iyilik yapmış olursunuz acaba ne tür bir işlem yapmam gerek. Şimdiden teşekkür ederim.

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
kaç tane portun açık? senmi açtın, yoksa otomatik tanımlama olarakmı açıldı bunları belirtsen daha kolay olur, sen modeminin arayüzüne gir gelişmiş bölümünden nat ayarlarından port yönlendirmeye gir oraya bi bak bakalım local kaç prt açık, ve şu dediklerimi bi belirtte yardımcı olayım kolay gele. .

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
kaç tane portun açık? senmi açtın, yoksa otomatik tanımlama olarakmı açıldı bunları belirtsen daha kolay olur, sen modeminin arayüzüne gir gelişmiş bölümünden nat ayarlarından port yönlendirmeye gir oraya bi bak bakalım local kaç prt açık, ve şu dediklerimi bi belirtte yardımcı olayım kolay gele. .

çok açığım var sayayım FTP. DNS. Finger. HTTP. POP3. NETBıos. SNMP. SSL. MS DS. Sock Proxy. Kaza. UPnP. HTTP Proxy. dün denedim kapamayı ama hiç işe yaramadı kendi açtıklarım var malum sebblerden ama bidaha kapayamadım yardımlarınız olursa veinirim arkadaşalr

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.