Acil ½100 Fudlu Keylogger Lazım Resimle Birleşen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
Merhaba Arladaşlar Bana ACİL Ardamax Keylogger Gibi ½100 Fudlu Virüslere Yakalanmayan Keylogger Lazım Ardamax ı İndirdim Tıklinca Bi Ardamaxı satın alın diye bi siteye yönlendiriyor eskiden eski sürümünü kullanmıştım çok menmundum fakat silmiştim yenisi çıkınca indirdim fakat dedim gibi bi siteye aktardı ONUN GİBİ Bİ KEYLOGGER İ OLAN VARMI ? ACİL

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Öyle bir keylogger bulabilirmisin sanmam fakat hexlogger da iyi dir %100 fudlu değil ama.. istersen wardom un bir keyloggeri vardı bu arada ardamax keylogger konusu vardı forumda saati geriyemi ne alıyorduk..

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
Öyle bir keylogger bulabilirmisin sanmam fakat hexlogger da iyi dir %100 fudlu değil ama.. istersen wardom un bir keyloggeri vardı bu arada ardamax keylogger konusu vardı forumda saati geriyemi ne alıyorduk..
Evet Yüzbaşım Ardamax Kullanıyorum Ben Saati Geriye Alıyorsun Yükledikten Sonra Eski Haline Getiriyorsun Çalışıyor Yine Fakat ½95 Fudladım Ama Resimle Nasıl Birleştircemi Bilmiyorum Herkez Binder İle Diyor Ama Düzgün Bi Bİnder Yok Hepsi Virüslü Elinizde Sağlam Bi Keylogger i Resimle Birleştirme Binderi Varsa Verirmisiniz.

:trl Teşekkürler :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.