Acil!!!acil!!facebook virüsü yardım !!1

egehacker

Üye
18 Eki 2012
151
0
öncelikle merhaba facebook virüsü denilen şey banada oldu fbliker.org token verdim benim adıma paylaşım yapılıyor bunu nasıl kaldırabilirim uygulamalara baktım ordada yok

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
Başlattan Arayın Regedit Diye

regedit'i açtıktan sonra açılan kayıt defterinden Hkey_local_machine-software > policies > google > chrome > seçeneğini takip edin.

Burada "asdadsfclbonhleeank" gibi karmaşık isme sahip bir dosya olacaktır.

Bu dosyayı silerek web tarayıcınızı baştan başlatın. Virüs temizlenmiş olacaktır.

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin Lütfen

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Senı ıhbar ettm oncelıkle bunu bıl 9 dk da guncelleme + hakaretten /ihbar soruna gelınce ana sayfana gel sol da uygulamalar kısmında fbliker ı bul yanında kı kaleme tıkla kaldır ve ayarlara gir gizilik de orada 3. Şahıs reklamlarına ızın verme de bu kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.