Acil bakarsanız sevinirim!!

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
samsung Np-sf-511-s05tr leptopuma kaspersky deneme sürümü indirmeye kalktım

birden yeniden başlattı. ve şuanda pc'mdeki komutlar calısmıyor ; mouse,fare hic komut calısmıyor anlıyamadım ne yapılması gerekir bu durumda?

BEDROS06

Üye
3 Tem 2015
75
0
Ankara
HOCAM BİRAZ ARAŞTIRDIM BU SONUÇ ÇIKTI UMARIM YARDIMCI OLUR

Sorun Son Yüklediginiz Donanım Veya Driver'dan Bilgisayar'a Reset Atıp Sonra F8 Basıp Basıp Parmagınızı Çekin Ve Ekrana Siyah Beyaz Ekran Gelcektir Windows Xpde Siyah Beyaz Gözükür Her Neyse Renk Önemli Degil Sonra Ekranda Son Yüklenen Donanımları Çalıştır Veya Donanım Çalıştır Windows Xp Profesional'de İngilizce Yazısı; Last Known Good Configration (Your Most Recent Settings That Worked) Yazar Veya Türkçe İse; Bilinen Son İyi Yapılandırması (Çalışılan Sizin En Son Ayarları Hiç Anlamıyorsanız Vga Mode Veya Vga Modu Yazanın Altındakine Tıklatın Bilgisayar Açılacak Ve Mause Klavye Çalışacaktır . :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.