[ACİL] Bilgisayar fanından gelen ses ve titreme

bypisiqo

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
284
0
evet arkadaşlar 5 aydır hp kullanıcısıyım fanımdan sesler geliyor ve bilgisayar titrıyor içini açamam süpürgeyle çektim faydası olmadı zararı olur mu bu sesin ses :

(Eskiden vurunca sallayınca düzelirdi ama garip bir şekilde arttı bu ses)

Vocaroo | Voice message

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacan içini açtıgın zaman vidalarını kontrol edersen daha iyi olur titremesi vidalarıın gevşek oldugunu gösteriyor yada bir parçanın yerinden oynadıgını gösterir diger yönden sesinin fazla çıkması fanlardan kaynaklanıyor bir zararı yok ama sadece rahatsızlık veriyrdur o kadarbabacan:)

ShaaDooM

Uzman üye
14 Şub 2012
1,944
2
İstanbul
fanlarınızın temizlenmesi gerekmektedir... Birde vidalarını kontro let garantisi bozulsun ne olucak := benim pc 6 yıllık okadar tekmeledim sinirimden bişi olmadı kormak içini aç bak vidalara felan

djberk23

Üye
6 Ara 2009
217
0
arkadaşım önceden pc darbe aldı yada düştüyse fana yakın bi kablo yada fan vidası yerinden çıkmıs fanın yakınında bir yere sıkısmıstır daha çok sorun yaratmadan bul bi çözüm fakir levha sorunuda olabilir bazen fanla elektromantetik alan arasında kaynamlar çıkmalar olabiliyor...
jq889.jpg
[/url][/IMG]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.