ACİL >>> Çok arada kaldım beyler Comodo mu yoksa kis 2013 mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
Merhaba Beyler başlıktada yazdığım gibi hangisini kullanmalıyım diye arada kaldım.Önceden kaspersky 2013 derdim yani o öncede 2 saat öncesi flndı :D sonra karşıma güvenlik duvarı testi ve v.b şeyler çıktı denedim fln her girdiğim sitedeki anketlerde antivirüs program sıralamaları vardı.1.Comodo olarak yer alıyordu.Hepsinde comodo 1. idi, hiçbiri farklı değildi.Ben de şüpheye düştüm.Comodo'nun firewallı çok iyi ondan emin oldum artık ama comodo internet security mi ,kis 2013 mü iyi bilemedim.Ancak şöyle bir düşünce oluşmaya başladı diyorimki: Arkadaşlar şimdi benim pc de yani bilgisayarda kaspersky internet security 2013 kurulu ve 189 gün var sona ermesine ama diyorimki kaldırsam sonra kaspersky antivirüs kursam+ comodo firewall kurup windows güvenlik duvarını kapatsam iyi olurmu acaba.Benle fikirlerinizi lütfen paylaşın çok önemli . şimdiden beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. :)

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
Merhaba Beyler başlıktada yazdığım gibi hangisini kullanmalıyım diye arada kaldım.Önceden kaspersky 2013 derdim yani o öncede 2 saat öncesi flndı :D sonra karşıma güvenlik duvarı testi ve v.b şeyler çıktı denedim fln her girdiğim sitedeki anketlerde antivirüs program sıralamaları vardı.1.Comodo olarak yer alıyordu.Hepsinde comodo 1. idi, hiçbiri farklı değildi.Ben de şüpheye düştüm.Comodo'nun firewallı çok iyi ondan emin oldum artık ama comodo internet security mi ,kis 2013 mü iyi bilemedim.Ancak şöyle bir düşünce oluşmaya başladı diyorimki: Arkadaşlar şimdi benim pc de yani bilgisayarda kaspersky internet security 2013 kurulu ve 189 gün var sona ermesine ama diyorimki kaldırsam sonra kaspersky antivirüs kursam+ comodo firewall kurup windows güvenlik duvarını kapatsam iyi olurmu acaba.Benle fikirlerinizi lütfen paylaşın çok önemli . şimdiden beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. :)

beyler şunuda söylim güvenlik duvarı testi sonuçu açık portlar buldu test sitesi bende şuan kis 2013 yüklü ya kaldırimmi sizce napmam gerek lütfen yardım edin...yani başka bi programmı yüklim ? napim yardım edin lütfen ...

hasan1864

Üye
12 Eyl 2012
67
0
mersin,içel
kaspersky kalsın şu an neden kaldırmak istiyorsun ki?? su an webdeki en iyi korumayı sağlayan antiwirus programına sahipsin

Kardeş bak diyorumki kaspersky internet security kaldırıp kaspersky Antivirüs 2013 + comodo firewall kullansam diyorum.Böyle düşünmemin sebebi her girdiğim sitede yani güvenlik duvarı test sitelerindeki anketlerde hep comodo firewall gösterilmiş 1. sırada. comodo firewall : çok iyi , kaspersky:iyi yazıyordu sitelerde.Ayrıca test siteleri Kaspersky İnternet Security nin güvenlik duvarının bi sürü açık bağlantılarını buldu.

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
aslında öyle değil, comodo çok katı kuralları olan bir firewall, kaspersky bu konuda daha esnek ama bilgisayarın iyi ise sitem güçölü ise 2 sinide kullanabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.