Acil İçeri Dal//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mirdivist

Uzman üye
27 Haz 2013
1,358
0
THT'den
Geçenlerde Toshiba Marka Hard Diskimi Bilgisayara Bağladım İçine Baktım Tosiba Diye Bir Kısayol Oluşmuş.Sonra Bilgisayardan Çıkardım Ardan 1-2 Gün Geçti Arkadaşım Bilgisayarda del System32 Yapmış System32 yi silmiş Bunu Öğrendikten Sonra Hard Diskimden Birşeyler Almak İçin Hard Diski Bilgisayara Bir daha Taktığımda Bu Sorunu Verdi...

(~$WXZR.USBDrv başlatmada sorun Belirtilen Modül Bulunamadı) Bu Sorunu Nasıl Halledebilirim.

Hard Diskimde Bütün Hack Arşivim Ve Şifrelerim Vardı Yedeğide Yok Lütfen Acill Yardım//

brt3rr

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
327
0
ORDU
la sen içeri giriyon zatende.. içindeki tiklamiş olduğun bir ksayol.. ksayol hedef bulunu kontrol etsene bi sen heycandan ney aptını bilmiyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.