ACİL YARDIM: İnternet Sürekli Kesiliyor !!

UstaCan

Yeni üye
26 Şub 2014
30
0
Yalın net bağlattım. Modem kurulumu vs. herşeyini yaptım. İnternete bağlanıyorum fakat bazen aniden kesiliyor. Dosya vs indirirken bu yüzden yarım kalıyor. Şöyle anlatayım;
Modemde Adsl ve PPP ışıkları sönüyor sonra Adsl yanıp sönmeye başlıyor. Işıklar tekrar yanıyor ve internet geliyor. Bazen gelmesi uzun sürüyor. Bazense modemi yeniden başlatmam gerekiyor. Artık sık sık gitmeye başladı. Modem: AirTies RT-205
Yardımcı olursanız sevinirim..

The Madman

Katılımcı Üye
22 May 2014
491
0
34
Yalın net bağlattım. Modem kurulumu vs. herşeyini yaptım. İnternete bağlanıyorum fakat bazen aniden kesiliyor. Dosya vs indirirken bu yüzden yarım kalıyor. Şöyle anlatayım;
Modemde Adsl ve PPP ışıkları sönüyor sonra Adsl yanıp sönmeye başlıyor. Işıklar tekrar yanıyor ve internet geliyor. Bazen gelmesi uzun sürüyor. Bazense modemi yeniden başlatmam gerekiyor. Artık sık sık gitmeye başladı. Modem: AirTies RT-205
Yardımcı olursanız sevinirim..

Bizimde airties vardı hep kesiliyodu ama seninki sonra bi tane wireless asus aldık hiç keslimiyo

Airties larda sorun olabilir mi acaba diye düşünüyorum.

Modemin donanım yazılımını bir güncellemeyi dene derim.

UstaCan

Yeni üye
26 Şub 2014
30
0
Net hızından olması imkansız. Normalde hız 8mb ama ben 3-4mb olarak kullanıyorum. Modemden olma ihtimali var bencede bazen kapattığımda açılmıyor güç düğmesini defalarca açıp kapattığımda açılıyor. DNS PROXY onlardan değildir de mi..

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Hıcbır Cozum Olmadıysa Internet Saglayıcınızı Arayın Sorunu Sogleyın
Not:Internetınız Duzenlene Kadar Indırme Yapmak Icın IDM(Internet Download Manager) Kullanınız Internet Gıdıp Geldıgınde Kaldıgı Yerden Devam Edecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.