ACİL Yardım(lütfen)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CCCumutzCCC

Yeni üye
19 Ocak 2012
24
0
Saygıdeğer forumdaşlarım :D.yENİ bir üyeyim daha önce de forumu takip ettiğim için temel şeyleri biliyorum fakat bir arkadaşın facebook şifresinin almam gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim.(İYİ NİYETLE mesajlara bakmam lazım) hazıra konmam ne yapmam gerektiğini söylersiniz araştırırım
saygılar tırın tırın tırın ... havadan yağmur yağar
ben deniz umut zaar(bilinmeyen anlamında)
Şu kardeşinize yardım edin
olsun size minettarr(aar lar kafiye :D):drunk:drunk :drunk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.