ACİL YARDIM win7 starter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heaton

Üye
17 Ocak 2010
75
0
Bursa
Arkadaşlar bu sabah bilgisayarı açtığımda masaüstündeki bazı ögeler yoktu bilgisayarım belgelerm vs. görünüm şu şekildeydi; D aynı bir şey silnmemişti ne yapmam lazım FORMAT dışında
3357.jpg

ZiqoR

Uzman üye
19 Haz 2010
1,171
0
Mersin
Masaüstünde sağ fare tuşu > Kişiselleştirme > Soldaki listede Masaüstü simgelerini değiştir. Oradan "Bilgisayarım"ı ve istedğiniz simgeyi işaretlersiniz. Masaüstünüzde gözükür.

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
temadan olabilir. Ama win7 starter win7nin en kotu surumudur. Diger silinen bilgsayarim, belgelerim, arada bir olur. Bendede oluyo. Baslata tikla orda belg. Bilg. Var ordan onlara sag tikla masa ustunde gosterde cikar. Varmi baska sorun.

heaton

Üye
17 Ocak 2010
75
0
Bursa
benim sorunum masaüstü smgeleri değil onları atarım word belgelerm vardı önemli onlar yok belgelerimdekiler silinmiş blgsayarı dünkü haline almam gerekiyor sistem ger yükledim ama sorun değişmedi blgisayarı actıgımda hoşgelniz yazısından sonrada masaüstünüz hazırlanyor falan cıkıyo dün böyle bir şey çıkmıyordu virüs falanda yoktu pc de

heaton

Üye
17 Ocak 2010
75
0
Bursa
Ve bir şey daha sabahtan beri internet hızında aşırı bir düşme söz konusu müşter hızmetlerini aradım sstemde sorun olmadığını normal göründüğünü söyledi

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
o zaman. En son hangi dosyalari actin. Bi bat dosyasi falan actiysan silmis olabilir. Internet yavasladi diyon. Virus olabir her ihtimale karsi bir tam tarama yap bakalim.

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
onemli degil kardesim. Dusunmen yeter. Yapamassan onuda anlatirim. Ama simdi telefondan giriyom birazdan internet cafeye gidecem ordan resimli olarak anlatirim istersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.