acılan konuya resım koyma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SonNefeS-KaraBaba

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
293
0
arkadaslar sımdı bn bı konu acıyorum resmı koyuyorum gozukuo ama konu ac a bastıgımda tekrar actıgım konuya gelıyorum resım felan yok beni bilgilendire bilirmisinmiz??

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Yükliyiceğin resme sağ tıkla daha sonra resim konumunu kopyala de konuya geldiğin zmaan resim işaretine bas linki oraya yapıştır

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
kardeş resmi nete yüklicen sonra resim bilgileri diyicen sonra orda sana bi link görünecek genelde seçilmiş durumda olur neyse sonra o linki kopyalıyıcan burdan grafik ekle diyicen linki yapıştrcan oluyo

SonNefeS-KaraBaba

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
293
0
reesmı bi resim upload sitesıne yükliyeceksın sonra resim yüklenınce karşına kelıyor resmı işaretle kopala ve konuya yapıştır

Ben resim yüklemede şu siteyi kullanıyorum Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting dosya seçten resimi seçip yüklüyorum ve ve ordan çıkan linklerden en alttakini kopyalayıp forumda grafik ekle butonuna basıp yapıstırıyorum ve resim konuya konmuş oluyor :D

kardeş resmi nete yüklicen sonra resim bilgileri diyicen sonra orda sana bi link görünecek genelde seçilmiş durumda olur neyse sonra o linki kopyalıyıcan burdan grafik ekle diyicen linki yapıştrcan oluyo

arkadaslar onları yaptım yapıyorumda ama onlarda link e tıklayarak resım acılıo bn drek resmın gorunmesını ıstıyorum onu yapamıyorum

mystreus

Üye
13 Tem 2011
165
0
12438.jpg

Böyle gözükmesini mi istiyorsun
1.
12602.bmp

2.
12667.bmp

3.
12806.bmp

4.
12859.bmp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.