acill botnet lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilaver52

Katılımcı Üye
5 Kas 2010
253
0
arkadaşlar acil olarak bot net lazım elinde temiz ve çalışan varsa acil versinn

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
şunu söyliyim benim bildiğim temiz kesin güvenli bi botnet bulmak ne kadar kolaydır bilemem ama elinde olan varsada vereceğini sanmıyorum. ayrıca bir yerden okumuştum botneti açtığında kimi zaman kendinde zombi pc olabilirsin.

wanttobehappy

Katılımcı Üye
29 Nis 2010
363
0
Mersin
şunu söyliyim benim bildiğim temiz kesin güvenli bi botnet bulmak ne kadar kolaydır bilemem ama elinde olan varsada vereceğini sanmıyorum. ayrıca bir yerden okumuştum botneti açtığında kimi zaman kendinde zombi pc olabilirsin.
ayenn kardeşim sana katılıyorum bosver botneı parayla satılanlardan alabılırsın baybars dan botnet1 .0 ve 7.1 var forumda fakat paralı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.