Acıll yardım klavyemm bozuldu.

xoxxax

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
546
0
İstanbul
arkadaşlar ben yanlşlıkla klavyeyi masaya carprtım calışmıyor maddi durumum yok nasıl tamir ederim kabloya elektrık gıtmıyo :RpS_crying:

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
içini aç dikkat et dikattli aç açıpta kapatamamak var gidiğpte dönememek var :D büyük ihtimal elektrik gitmiyor ise pc ye taktığın kabloyu takip et klavyeye bağlı olduğu yerlerden biri kopmuşdur onları mum vs gibi birşeyle iyice yapıştır düzelir heralde

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
o klavyeyenin içine giren kabloyu takip et bir yeri kopmuştur büyük ihtimal takip et kopuk yerini bul zaten görürsün enre takılcağını oraya bağla ama klavyeyi kapatma pc ye reset at çalışırsa olmuştur çalışmıyorsa başka yere takman gerekir

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Kardeş tamam sakin ol. İlk önce içini aç ama düzgün aç içinde bir sürü şey var dikkatli ol yere dökülmesin açınca kabloya bak muhtemelen temassızlık vardır o sorunu gider. Eğer açamıyorsan kabloyla oyna içine doğru ittir sağa sola bu sorununu çözer.
Ama geçici olarak

xoxxax

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
546
0
İstanbul
Bildiğin arkadaşın yokmu o yapıversin + klavye yokken nasıl yazıyosun?
ekran klavyesiyle yazıyorum.

Kardeş tamam sakin ol. İlk önce içini aç ama düzgün aç içinde bir sürü şey var dikkatli ol yere dökülmesin açınca kabloya bak muhtemelen temassızlık vardır o sorunu gider. Eğer açamıyorsan kabloyla oyna içine doğru ittir sağa sola bu sorununu çözer.
Ama geçici olarak

yaptım kardeş çok sağol + sarı renkli bantımada teşekkürler :) geçici olarak demişsin bant ile çözdüm

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Doğru Onu Unutmuşumum Kafa Bulanık 2-3 Gündür Dersten Başımı Kaldıramıyorum
Kardeş yine iyisin ben derse başımı bile sokamıyorum ders yapma isteğim yok ders çalışmıyorum sınıfta 3. deneme sınavlarında 1. oluyorum böyle adalet olurmu :D

xoxxax' Alıntı:
yaptım kardeş çok sağol + sarı renkli bantımada teşekkürler :) geçici olarak demişsin bant ile çözdüm

Benim başıma çok geldi klavye hızıma yetişmiyor indiriyorum bi tane bozuluyor :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.