Acılll yardım lutfen harddıskten verı kurtarma

antep1986

Yeni üye
29 Haz 2010
38
0
Arkadaslar benim sorunum masaustu casper pc ufak bir darbe sonucu acik iken tabi pc kapandi ondan sonra coktu ve format atmaya calistim sa olmadi kendi imkanlarimla usb dvd hepsini denedim .baktim olmadi sonra pc tamire verdim ve oradaki kisi harddisk olmus dedi ve Veri Leri kurtarilmiyo diye cevap verdi yeni harddisk takilacak ama tum verilerim eskisinde bu veri lerimi nasil kurtarabilirim yardim lutfen.

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
harddiski normal olarak bir tak taşınabilir olrak öyle çalıştırlıyorsa içinden veri alabilirsin eğer olmazsa istanbula gönderiyorsun olarda veri boyutna göre fiyat çıkıarıorar şayet eğer çalışıyorsa recuva kullan bilgileri geri alır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.