Acronis True İmage Home 2011 Kullanımı Yardım :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pr0F3sSs

Üye
28 Eki 2010
86
0
Sa Beyler Acronis True İmage Home 2011 İndirdim indirmesinede Nasıl kullanıldıpına Dair Hiç bir Bilgim Yok Googleden de Araştırdım Kımse kullanımını Anlatmamış Bilen Varsa anlata Bilirmii Yada Anlatan Bir Link Varmı ? :S

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
Evet arkadaşlar pc ye format atmak neredeyse kimine göre zor kimine görede istemeden bağımlılık yapmıştır heralde. Hiç birimiz durup dururken zevk olsun diye format atmayız pc lerimize. Yani format Atmak sıkıntılı iştir hepimiz için.

Arkadaşlar bu programla artık format atmaya son verelim ne dersiniz.Formata son veren programımızın adı Acronis True İmage 9 Öncelikle program hakkında biraz bilgi vereyim. Acronis True Image Server bir sistem yedekleme programıdır. Yani bilgisayarınız tertemizken sorunsuz haldeyken bu programla yedek alıyoruz. Program yedek alırken %50 sıkıştırma yapıyor. Yani 5 GB sürücünüzü yaklaşık 2.5 Gb olarak yedekliyor

.Daha sonra bilgisayara virüs girdiğinde ya da yavaşladığında format atmak yerine bu programla bilgisayar 5 dk’da eski tertemiz yedeğe dönüyor.Kullanımı oldukça basit. Sizler için tek tek resimli anlattım. Mümkünse bi format atıp tüm güncelleştirmeleri yapıp sürücüleri yükleyip Virüs Spy programını yükleyip yedekleyin. Tertemiz olsun. Programın ana penceresi. Burda Backup yani yedek al tuşuna basıyoruz. Çıkan pencerede next tuşuna basıyoruz. Sonra bu ekran geliyor.

21pc.jpg
Yedeğini almak istediğimiz sürücüyü seçiyoruz
32lx1.jpg
Yedeği kaydediceğimiz sürücüyü ve klasörü seçip işaretlediğim yere basıyoruz.
46xf.jpg

55yy.jpg

64cj.jpg

77rx.jpg
Bitti… Diyelim bilgisayarı Spylar pop-up’lar virüsler bastı doğal olarak windows yavaşladı. sadece 5 dk’da eski haline döndürücez.

recover9ti.jpg

95sf.jpg

109dr1.jpg

124wo.jpg

112hp.jpg

son9cn.jpg

Ve bilgisayar baştan başlıcak. Windows açılmadan bu program açılıcak aynı işlemleri tekrar yapıcaksınız. Bu kadar. Son olarak çoğu arkadaş şunu sordu. “Ya bilgisayar çökerse açılmazsa o zaman yedeği nasıl geri alacağız?” Şöyle arkadaşlar.
11xq9.jpg
İşaretlediğin yere basarak boş bir CD’i takıyoruz ve boot CD’si oluşturuyoruz. Bilgisayar açılmadığı zaman bilgisayarı bu CD’den boot ediyoruz ve Acronis açılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.