Acunetix Hakkında Yardım.

CrazyFires

Üye
24 Ağu 2011
216
0
Arkadaşlar ilk öncelikle konuya girmeden önce okumaya çalışıp yardım etmek amacıyla girenlere teşekkürümü sunuyorum..

Ben Acunetix programıyla açıkları taratıyorum ve bulunan açıkları kullanma üzerine araştırma yaptım fakat sonuca varamadım.Launch attack with Http Editor adında bir sekmesi bulunan Acunetix programında bulunan açıkları test edebilir ve açıkları görebilirsiniz dediler.Fakat o bölümü kullanmayı beceremedim.Varsa eğer bir yardımcı olacak ustamız lütfen yardım etsin.

Şimdiden Teşekkürler...

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Öncelikle merhaba...Tarattığın sitede açıkların üstüne tıklayınca alt tarfında açığın olduğu bir dizin çıkacaktır.O dizinin üstüne 1 kere tıkladığında ise sağ tarafta launch attack with http editor adlı bir seçenek belirecektir.O seçeneğe 1 kez tıkladığında ise sana açıkta değerlendirmen gereken kodları verecektir.İyi forumlar

Not:Bu her açık için geçerli değildir.Yani bazı açıklarda "launch attack with http editor" adlı seçenek çıkmayabilir.

CrazyFires

Üye
24 Ağu 2011
216
0
Evet sol tarafta cookieler duruyor ve alt tarafta site kodları sol taraf ise boş bir sayfa buradan sonra nasıl devam edebilceğim konusunda yardım edebilirmisin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.